Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

За сприяння Генерального директора Комунального закладу «Донецький академічний обласний драматичний театр (м. Маріуполь)» Володимира Кожевіникова, 13 листопада на факультеті № 1 відбулась онлайн зустріч з досвідченим митцем, артистом театру і кіно – провідним майстром сцени Андрієм Луценко. Тематична бесіда у рамках Університету культури з курсантами 2-го, 3-го та 4-го курсів факультету № 1 (м. Маріуполь) була присвячена темі «Світоглядна культура поліцейського».

Розвиток світоглядної культури поліцейського ґрунтується насамперед на морально-естетичних цінностях, на знанні історії культури цивілізації, літературної спадщини.
За словами ректора, полковника поліції Сергія Вітвіцького, усебічний розвиток особистості курсанток та курсантів, студентів та студенток – це один із пріоритетних напрямків виховної роботи Донецького юридичного інституту МВС України. Саме тому, особлива увага приділяється саме естетичному та культурному розвитку майбутніх правоохоронців.
Андрій Анатолійович почав свою розповідь з того, що поліцейські – це особливі людини, які уособлюють в собі інтелект і фізичну силу, вміння спілкуватися та вибудовувати правила успішного діалогу.

Безумовно, зустріч з відомим актором викликала живий інтерес курсантів та курсанток факультету № 1 (м. Маріуполь). Андрій Луценко відверто відповідав на запитання про театр та улюблені ролі, про бажання та мотивацію в юридичній освіті, про мету стати слідчим. Досвід та знання актора, який є викладачем Маріупольського коледжу мистецтв за спеціальністю «Акторська майстерність», випускника Київського державного інституту культури, людини, яка неодноразово була в АТО, стала незабутньою подією для майбутніх поліцейських.

Висловлюємо щиру подяку Володимиру Кожевіникову Генеральному директору Комунального закладу «Донецький академічний обласний драматичний театр» та актору Андрію Луценко за підтримку Університету культури ДЮІ МВС України, за всебічну допомогу у культурно естетичному розвитку майбутніх поліцейських!

                                                                 

 

Відділ спільно з 

деканом факультету № 1 О. Волобуєвою