Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Діти, як найбільш вразлива частина суспільства, гостро переживають наслідки самих серйозних суспільних проблем: криза сім'ї, бідність, недосконалість механізмів захисту прав тощо.

Абсолютно здоровими народжуються менше третини дітей. Кожна сьома дитина виховується в неповній сім'ї. У соціально несприятливих умовах, не отримуючи необхідного виховання і освіти, проживають 6 млн підлітків.

У 1954 році Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам ввести в практику святкування Всесвітнього дня дитини як дня світового братерства і взаєморозуміння дітей, присвяченого діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

Цього тижня в рамках святкування 60-річчя Донецького юридичного інституту МВС України та з нагоди Всесвітнього дня дитини, в гімназії-школі №1 м. Маріуполь серед учнів 11 класу доцентка кафедри державно-правових дисциплін та публічного управління факультету №3 Юлія Хоббі провела лекцію-презентацію про права дитини.

В рамках цього заходу учні дізналися про історію свята, залежність набуття певних категорій прав від настання конкретного віку і способи захисту своїх прав, зокрема через звернення до органів Національної поліції.

Відділ комунікацій та міжнародних зв’язків

спільно з Ю. Хоббі