Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Напередодні Дня студента т.в.о. декана факультету №3 інституту Володимиром Бугою та доценткою кафедри господарсько-правових дисциплін та економічної безпеки Альбіною Батечко, було організовано та проведено вперше Конференцію студентів факультету №3 Донецького юридичного інституту МВС України, на якій було обрано Голову та склад Парламенту студентського самоврядування.

Напередодні голосування було обрано 36 делегатів, серед яких 22 виявили бажання стати до складу Парламенту на різні посади.

Конференція проводилась онлайн через платформу ZOOM. До голосування приєднались більше ніж половина від загальної кількості делегатів. Рішення засідання приймалося більшістю голосів, таємним голосуванням. Були створені анонімні опитування на кожну посаду, посилання розіслані кожному учаснику конференції. Результати голосування було продемонстровано шляхом дублювання екранів.

Більшістю голосів, Головою Парламенту студентського самоврядування стала студентка першого курсу Жадан Карина.

Заступник Голови – студентка  3 курсу Ковальова Яна. 

Секретар – студентка 3 курсу Бєлова Валерія.

Відділ навчально-виховної роботи – студентка 1 курсу Новікова Єлизавета.

Відділ наукової роботи – студентка 3 курсу Сібірцева Катерина.

Відділ культурно-масової  роботи – студентка 1 курсу Берідзе Карина.

Відділ організації співробітництва – студентка 2 курсу Шурда Вікторія.

         Це далеко не весь перелік студентів, які входять до складу студентського самоврядування. На факультеті №3 навчаються амбіційні, талановиті та мрійливі  студенти, а Донецький юридичний інститут стане плацдармом для реалізації найсміливіших цілей.

Факультет №3