Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

На факультеті № 1 на чолі з т.в.о. декана Оленою Волобуєвою велика увага приділяється не лише навчальному процесу, але й виховній роботі, спілкуванню з курсантами та курсантками.

Так, куратор 406 навчального взводу завідувач кафедри оперативно-розшукової діяльності та інформаційної безпеки Ольга Ковальова провела дистанційно кураторську годину, під час якої курсанти та курсантки були проінформовані про рішення Вченої ради інституту, вимоги наказів ректора, змін до антикорупційного законодавства.

Також, Ольга Вікторівна довела курсантам та курсанткам інформацію щодо запланованих наукових заходів, заходів, присвячених 60-річчю ДЮІ та запросила взяти в них активну участь майбутніх випускників цього року.

Наприкінці зустрічі кураторка наголосила на неухильному дотриманні дисципліни навчального процесу у дистанційній формі кожним із курсантів та неухильному дотриманні карантинних норм, вимог та заборон щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Година пройшла насичено, жваво та цікаво.

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02

Кафедра оперативно-розшукової діяльності та інформаційної безпеки факультету № 1