Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Цього тижня доцентка кафедри цивільного, трудового права та права соціального забезпечення спільно з головним спеціалістом-юрисконсультом відділу юридичного департаменту Маріупольської міської ради Тетяною Коряк провели бінарне заняття для курсантів другого курсу спеціальності «Право».

В рамках викладання навчальної дисципліни «Цивільне право» є доцільним залучення практикуючого юриста для висвітлення теоретичних та практичних аспектів застосування цивільного законодавства в подальшій діяльності.

Безпосередньо Тетяна Коряк розповіла курсантам про специфіку роботи юрисконсульта в юридичному департаменті міської ради. В рамках теми заняття «Загальні положення про зобов’язання. Виконання та припинення зобов’язань» окреслила основні проблемні моменти, що виникають на практиці з цього приводу та наголосила на можливих шляхах їх вирішення.

Під час заняття лектор-фахівець не лише сама наводила приклади застосування норм цивільного законодавства на практиці, а й надала можливість здобувачам вищої освіти самостійно зробити правовий аналіз запропонованих практичних ситуацій. Також з великою зацікавленістю курсанти слухали добірку практичних прикладів з професійної діяльності.

Наприкінці заняття всі учасники зустрічі подякували один одному за активну роботу на занятті.

  • 1
  • 2
  • 1
  • 2

Кафедра цивільного, трудового права

 та права соціального забезпечення Факультет №3