Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Для повноцінного використання потужного наукового потенціалу Донецького юридичного інституту МВС України, забезпечення активної участі науковців у вирішенні практичних проблем у галузі права, ректор інституту Сергій Вітвіцький у вересні цьогоріч звернувся до керівництва Конституційного Суду України з ініціативою про долучення вчених інституту до підготовки наукових висновків з питань, порушених у конституційних поданнях, конституційних зверненнях та конституційних скаргах.

За результатами розгляду відповідного звернення згідно з постановою Конституційного Суду України від 28 жовтня 2020 р. № 31-п/2020 головного наукового співробітника науково-дослідної лабораторії публічної безпеки громад Донецького юридичного інституту МВС України, доктора юридичних наук, професора, академіка Національної академії правових наук України Антоніну Бобкову включено до персонального складу Науково-консультативної ради Конституційного Суду України.

Науково-консультативна рада Конституційного Суду України є консультативно-дорадчим органом, що утворюється з числа висококваліфікованих фахівців у сфері права. До повноважень Ради належить: надання за зверненнями суддів Конституційного Суду України наукових висновків з питань, порушених у конституційних поданнях, конституційних зверненнях та конституційних скаргах; сприяння Конституційному Суду України в організації та проведенні наукових та науково-практичних заходів (конференцій, круглих столів, симпозіумів тощо).

На підставі відповідних звернень суддів Конституційного Суду України науково-дослідна лабораторія публічної безпеки громад ДЮІ розпочала роботу з підготовки наукових висновків стосовно низки питань, які перебувають на розгляді органу конституційної юрисдикції. Започаткування роботи у цьому напрямі є черговим значущим кроком Донецького юридичного інституту МВС України щодо сприяння вирішенню нагальних правових проблем сьогодення.

Науково-дослідна лабораторія

публічної безпеки громад