Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

З метою забезпечення ефективності профорієнтаційних заходів фахівцями кафедри оперативно-розшукової діяльності та інформаційної безпеки факультету № 1 використовуються різні форми. Зокрема - презентація нашого закладу вищої освіти на різних тематичних, предметних конкурсах, олімпіадах та турнірах.

Як приклад зазначаємо участь фахівців ДЮІ у щорічних турнірах правознавців. Так, 10 жовтня 2020 року на базі Комунального закладу «Маріупольський навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа № 48» Маріупольської міської ради Донецької області» відбулися півфінальні та фінальні змагання обласного етапу Всеукраїнського турніру юних правознавців (південна група). До складу команд увійшли учні 10-11-х класів різних шкіл м. Маріуполя, які є потенційними абітурієнтами для нашого інституту.

Турнір проводився з дотриманням карантинних обмежень відділом суспільних дисциплін Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. До складу журі турніру було запрошено доцента кафедри оперативно-розшукової діяльності та інформаційної безпеки факультету № 1 Сергія Пекарського.

Слід зазначити, що протягом змагань учасники команд обґрунтовано відстоювали свою точку зору, оперували юридичними дефініціями, аналізували вітчизняні та міжнародні шляхи розв’язання різних актуальних проблем. Юні правознавці продемонстрували вміння готувати та виступати з тематичними доповідями, опонувати та рецензувати відповіді тощо. За результатами фінальних змагань найбільшу кількість балів здобула команда «Inventa» КЗ «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням окремих предметів Маріупольської міської ради Донецької області».

Вітаючи фіналістів та переможців турніру юних правознавців Сергій Пекарський запросив старшокласників до Донецького юридичного інституту МВС України в якості курсантів та студентів. З керівниками команд була досягнення домовленість про співпрацю в рамках правової освіти учнів та профорієнтаційної роботи серед старшокласників. Також було узгоджено з завідувачкою відділу суспільних дисциплін Донецького ОБЛІППО Іриною Миколаївною Рибак залучення представників ДЮІ до інших заходів.

  • 1
  • 2
  • 1
  • 2

Кафедра оперативно-розшукової діяльності

та інформаційної безпеки факультету № 1,

з використанням інформації Донецького ОБЛІППО