Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Сьогодні особливий день для кожного українця! Ми вшановуємо мужність та героїзм оборонців та визволителів нашої рідної землі на всіх етапах її становлення та розвитку, повертаємося до незабутніх сторінок історії, та згадуємо сьогодення, пам’ятаємо тих, кому зобов’язані мирним небом.

Хочу висловити найщиріші вітання ветеранам, учасникам бойових дій, військовослужбовцям, усім воїнам, які  надійно стоять на захисті суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості держави, миру та спокою нашого народу, та вшанувати всіх, хто несе високе звання Захисника та Захисниці України.

Поліцейські не є виключенням! Цілодобово працівники та працівниці правоохоронці виконують свої завдання за призначенням й стоять на варті безпеки кожного українця! Наш інститут, своєю чергою, робить вагомий внесок, адже ми навчаємо тих, хто потім захищає!

Весь колектив Донецького юридичного інституту вклоняється подвигу героїв та героїнь, які віддали своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім, хто несе військову, поліцейську та цивільну службу в зоні бойових дій на Сході України, їхній відданості українському народові та незламній силі волі!

Щиро бажаю кожному з вас міцного здоров’я, родинного добробуту, невичерпної енергії та нових успіхів, а найголовніше - довгоочікуваного мирного неба над Україною.

З повагою

за дорученням колективу

ректор ДЮІ МВС України,

доктор юридичних наук, доцент Сергій Вітвіцький