Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

За підтримкою керівництва Донецького юридичного інституту МВС України до факультету № 1 з метою обміну досвідом викладачем кафедри та спеціальних дисциплін та професійної підготовки капітаном поліції Олександром Терещенко були запрошені випускники Державної установи «Криворізька академія патрульної поліції», які привітали курсантів інституту та взяли участь у проведенні практичного заняття з навчальної дисципліни «Алгоритм дій патрульних поліцейських у різних ситуаціях службової діяльності».

Під час зустрічі випускники та курсанти обговорили подальші перспективи співпраці та допомоги один одному з метою підвищення свого професійного рівня освіти. Курсанти 202/19 та 203/19 навчальних взводів показали належний рівень підготовки як із прийомів тактичної підготовки, так із застосуванням спеціальних засобів під час проведення «сценаріїв».

Випускники Академії відмітили високий рівень підготовки здобувачів вищої освіти до самостійного несення служби у різних ситуативних умовах, а також щодо знання останніми нормативно-правових актів України. Поліцейські та курсанти обмінялись здобутим досвідом, а випускники Академії побажали курсантам наснаги та терпіння, бути професіоналами своєї справи!

Кафедра спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету №1 КННІ