Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановні колеги! Сьогодні особливий день  -  День юриста України. Це професійне свято тих, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей!

В українському суспільстві, яке ґрунтується на принципі верховенства права, діяльність юриста не може обмежуватися лише сумлінним виконанням посадових обов’язків. Юрист має слугувати його величності Закону, а також тим, чиї права і свободи йому довірено стверджувати і захищати. Обов’язок кожного юриста – бути порадником для людини.

Протягом багатьох років Донецький юридичний інститут МВС України випускає у світ висококваліфікованих фахівців, справжніх професіоналів своєї справи, вправних правознавців. Завдяки зусиллям науково-педагогічного складу нашого інституту відбувається створення практичної бази підготовки молодих юристів, набуття ними неабиякого досвіду з розв’язання різних питань. І це має особливе значення за нинішніх умов, коли наша Батьківщина прямує шляхом побудови справді правового європейського суспільства, коли відбувається глибоке реформування судової і правоохоронної  систем України.

Сердечно дякую кожному за віддану працю в ім’я правової стабільності нашої Держави, зичу міцного здоров’я, родинного затишку і достатку. Творчої енергії, сил і наснаги у нелегкій справі служіння Закону, нових вагомих здобутків в ім’я правової України!

Ректор Донецького юридичного інституту МВС України,

доктор юридичних наук, доцент,

полковник поліції Сергій Вітвіцький