Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановні колеги-науковці!

 Сьогодні, 16 травня 2020 року, вся наукова спільнота України відзначає свято інтелектуального розвитку особистості – День науки. Високий професіоналізм українських вчених високо цінується у світовому науковому просторі.

Донецький юридичний інститут протягом всього часу свого  існування як закладу вищої освіти створює належні умови для постійного розвитку наукової діяльності, стимулює закріплення молодих талановитих кадрів в науці. Усі ми, від професорів до студентів інституту, є великою науковою родиною.

Наука – це жага до нових знань, пошук нової інформації, творчість. Це основа, на якій ґрунтується освітня база Донецького юридичного інституту. Результати наукових досліджень вчених, досягнення наукової молоді, творчі прагнення здобувачів вищої освіти роблять цю основу ще міцнішою.

Наука оточує нас усюди, і вона є бажаною не тільки для науковців та науково-педагогічного складу інституту. Для курсантів та студентів – це надзвичайна мандрівка незвіданими шляхами формування логічного та критичного мислення, і як результат маленьке, але все ж відкриття.

Юридична наука сьогодні торкається всіх актуальних проблем у сфері права. Приємно відзначити, що у нашому інституті є величезний потенціал для розвитку наукової діяльності. Саме вчені своїми досягненнями, напрацюваннями та знаннями визначають переконливі позиції інституту серед інших правничих вишів України.

У День науки ми вшановуємо здобутки досвідчених та молодих учених і впевнено дивимося вперед. Наші майбутні творчі кроки тісно пов’язані з розвитком міжнародної діяльності, спрямованої на забезпечення інтеграції інституту в систему міжнародної освіти та науки. Пріоритетним напрямом розвитку відомчої науки є проведення досліджень на замовлення правоохоронних органів України з питань комплексного розв’язання питань щодо забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку.

Дякую Вам, шановні науковці, за сумлінну працю, досягнення й відкриття. З нагоди професійного свята, прийміть найщиріші вітання. Бажаю Вам міцного здоров'я, родинного добробуту, творчого натхнення, підкорення нових наукових висот і плідної праці на славу інституту та науки.

 

Ректор інституту

полковник поліції

Сергій ВІТВІЦЬКИЙ