Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Ось і в моєму житті рік тому настав момент, коли доводилось вирішувати, де продовжити освіту. Професій багато, однак обрати ту, яка стане справою всього життя, складно. Потрібно не просто отримати спеціальність, потрібно вибрати свій життєвий шлях. Я вирішила, що стану поліцейським.

Професія поліцейського вважається однією з найбільш відповідальних і небезпечних професій у світі. 

Поліцейський — це розумна, сильна, мужня і працьовита людина. Службовці Національної поліції України  працюють у будь-який час доби, в будь-які погодні умови. Ні дощ, ні сніг, ні град, ні вітер не лякають цих сильних людей. Вони жертвують своїм здоров'ям, а часто і життям, щоб допомогти тим, хто потребує. Звичайними людьми поліцейських  назвати важко. Саме вони можуть вчасно прийти на допомогу,  захистити права і свободи людини, покарати злочинця згідно з чинним законодавством, встановити правопорядок та запобігти насиллю. 

Поліцейські, що несуть службу та захищають людей, які потрапили в біду, недостатньо часу бувають вдома, зі своїми сім'ями і дітьми. Але служити і захищати інших — це покликання цих людей. 

Тому я намагаюся по мірі можливості розвинути в собі професійно важливі якості професії: дисциплінованість, організованість, відповідальність, пунктуальність, рішучість, почуття обов’язку, щоб стати справжнім поліцейським та гідно служити Україні.

Рядовий поліції Валерія Авраменко

І курс, факультет 1