Шановний пане Володимире!

Від імені Вченої ради, науково-викладацького складу, курсантів, студентів, слухачів, ад'юнктів та аспірантів вишу-переселенця – Донецького юридичного інституту МВС України – щиро вітаю Вас із призначенням на посаду начальника Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області.

Усе Ваше життя є неоціненним позитивним прикладом сумлінного ставлення до своїх громадянських і службових обов'язків. Розпочавши свій професійний шлях 1999 року, Ви неодноразово демонстрували високі моральні якості, котрі, поза сумнівом, властиві Людині Честі, справжньому офіцерові, що віддано служить народу України. Ваші повсякденні вчинки та вибагливість передусім до себе вражали силою міцності духу та надихали колег-правоохоронців.

Свідомо обравши службу в підрозділі внутрішньої безпеки Національної поліції України, Ви присвятили себе благородній, проте дуже складній справі – гарантуванню безпеки тих, хто сам власне є захисником прав і свобод громадян, тобто поліцейських. Виклики сьогодення і труднощі, що поставали перед Вами, лише укріпили Вашу позицію авторитетного правоохоронця, справжнього фахівця, що самовіддано та успішно виконує свою почесну та відповідальну роботу.

 Окреслені професійні здобутки та притаманні Вам людяність, етичність і відповідальність, що є гідними для наслідування, беззастережне дотримання зобов’язань перед суспільством є свідченням тому, що Ви, шановний пане Володимире, та людина, котра здатна на вагомі прогресивні й результативні кроки у процесі становлення і підвищення авторитету Національної поліції України; тому саме Вас призначено на посаду начальника Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області.

Шановний пане Володимире, від щирого серця бажаю Вам нових упевнених перемог на ввіреній посаді, обіймаючи яку, Ви із честю та гідністю продовжите почесну місію – «СЛУЖИТИ та ЗАХИЩАТИ» в ім’я миру в Україні та спокою співвітчизників!

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking