Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний пане Василю!

Від імені Вченої ради, науково-викладацького складу, курсантів, студентів, слухачів, ад'юнктів та аспірантів вишу-переселенця – Донецького юридичного інституту МВС України – щиро вітаю Вас із призначенням на посаду начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Ця знаменна подія у Вашому житті є беззаперечним визнанням досвіду та професіоналізму, вірності обов’язку, незламної волі та наполегливості в досягненні поставленої мети.

Ви пройшли довгий шлях служіння народові України, виявили відданість Присязі на початку буремних подій на сході України. Ви одним із перших стали на захист територіальної цілісності нашої держави, а виконані Вами завдання, безумовно, стали гарантією безпеки мешканців Донеччини.

 Ваша активна громадянська позиція, успішне виконання службових обов’язків були високо оцінені  державою, а ввірена Вам посада начальника поліції ГУНП в Хмельницькій області стала поштовхом для встановлення на території Хмельниччини бажаного порядку та законності, а також зростання та укріплення довіри населення до поліції в умовах її реформування.

На сьогодні такі завдання поставлені перед Вами й на новій посаді начальника Головного управління  Національної поліції у Львівській області. Упевнений, що Ваш високий професіоналізм та неоціненний багаторічний досвід стануть запорукою успішної діяльності поліцейських Львівщини.

Бажаємо Вам, шановний пане Василю, невичерпної енергії, наполегливості, натхнення, професійних успіхів, задоволення від результатів роботи, а підґрунтям плідної професійної діяльності хай будуть міцне здоров`я, благополуччя, любов рідних та близьких.

 Нехай кожен день в очолюваному Вами колективі буде осяяний доброзичливістю колег, взаєморозумінням і, звичайно, почесними справами, які стануть надійною запорукою безпеки народу України!

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
,
професор Віктор Бесчастний