Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний пане Вадиме!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого 40-річного Ювілею від Дня народження!

Ви мудрий, компетентний, відповідальний професіонал, що викликає повагу та вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати з Вами. Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов'язків.

Довірені Вам посади заступника голови Національної поліції України, тимчасово виконуючи обов’язки голови Національної поліції України та натепер посади заступника Міністра внутрішніх справ України, засвідчують те, що Держава надала Вам високу довіру, як високопрофесійному фахівцю у справі додержання законності та порядку у нашому суспільстві.

Освіченість, компетентність і величезна працездатність є складовими Вашого успіху та авторитету.

На посадах заступника керівника добровільного батальйону «Азов», Ви проявили себе, як справжній патріот, відданий присязі вірно служити українському народу, а Ваша відзнака «За мужність», є доказом того, що Ви самовіддано присвятили своє життя служінню нашій рідній Державі.

Шановний пане Вадиме!

Від щирого серця бажаємо Вам вдосталь: посмішок, вдалих ситуацій, успіхів, підтримки, геніальних ідей. Зичимо Вам міцного здоров’я та щастя, життєвих сил, радісних подій і звершень, плідної праці та подальших успіхів у всіх починаннях, бадьорості духу, злагоди, миру та достатку у Вашому домі!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й