Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Конституційний Суд України займає особливе місце в системі  органів влади нашої держави.

Серед державних установ і відомств, які підтримують наш навчальний заклад і сприяють якнайшвидшому поверненню інституту на рівень початку 2014 року Конституційний Суд України.

 Конституційний Суд України – єдиний орган конституційної юрисдикції в Україні, завданням якого є гарантування верховенства Конституції України як Основного Закону держави на всій території України.

Донецький юридичний інститут МВС України пишається добрим до себе ставленням з боку не лише колег- освітян, провідних науковців  з усієї України, а й представників державного органу правосуддя.

У вересні 2015 року до Всеукраїнського дня бібліотек ми отримали перші 400 примірників юридичної літератури від Бібліотеки КСУ для комплектування книжкового фонду бібліотеки. Література, що на той момент  була актуальна і необхідна для забезпечення освітнього процесу, користується попитом і сьогодні. Матеріали цікаві та корисні як у навчальному процесі так і для написання наукових робіт. Це - надійне підґрунтя  тим, хто цікавиться питанням конституціоналізму.

Днями бібліотека вишу- переселенця отримала приємний подарунок в межах акції до Дня заснування навчального закладу – 179 примірників літератури передано в дар від Бібліотеки КСУ з метою поповнення фонду бібліотеки, що сприятиме зміцненню наукової та інформаційної діяльності закладу вищої освіти.

Безперечно, передані матеріали будуть корисними в роботі як здобувачів вищої освіти так і науково-викладацького складу.

Сьогодні студент навряд чи пам’ятає життя «доком`ютерної ери». Інформаційні технології змінили наш побут і спілкування. «Активи» загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України  – колекція класичних, нових та новітніх підручників, енциклопедій, рекомендованої літератури до кожного курсу, методичних матеріалів тощо.

Затребуваним вже протягом кількох років є навчальний посібник, переданий Бібліотекою Конституційного Суду,  «Конституційне право України», співавтором якого виступає Шаптала Наталя Костянтинівна – наша землячка. Наталя Костянтинівна народилася у місті Донецьку, там же і розпочала свою трудову діяльність: працювала в органах прокуратури, пройшла шлях від стажиста прокурора до старшого помічника прокурора Донецької області, у 2010 році її призначили першим заступником Голови Донецького апеляційного адміністративного суду. Наталя Костянтинівна – фахівець у галузі конституційного, адміністративного та кримінального права, має ряд наукових публікацій з цих питань, є співавтором Науково-практичного коментаря до Бюджетного кодексу України.

Кожна книга наповнена певним змістом, несе інформацію, яку хотів передати автор.

«Вибрані праці» - збірка наукових робіт, видана до 60-річчя Бауліна Юрія Васильовича – видатного вченого-правознавця, талановитого педагога та організатора юридичної науки, відомого громадського та державного діяча України, дійсного члена (академіка) Національної академії правових наук України, професора кафедри кримінального права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, доктора юридичних наук, професора. Протягом 2014-2017 років Юрій Васильович обіймав посаду голови Конституційного Суду України. Неодноразово ми отримували літературу юридичного спрямування від очільника головного органу правосуддя України. Юрій Васильович з особистої бібліотеки передав до фонду книгозбірні інституту 858 примірників літератури. Ми дуже вдячні і цінуємо увагу до діяльності вишу-переселенця та дієву допомогу у вирішенні нагальних питань.

Неодноразово передавав літературу  Василькевич Ярослав Іванович – Керівник Секретаріату Конституційного Суду України, доцент, доктор юридичних наук, Заслужений юрист України. Понад 50 примірників літератури юридичного спрямування, що були в особистій бібліотеці Ярослава Івановича,  збагатили фонд загальної бібліотеки інституту. Щиро вдячні шановному Ярославу Івановичу за участь у формуванні бібліотеки вишу. За ініціативи Керівника Секретаріату і цього разу фонд бібліотеки поповнився прекрасною юридичною літературою: нормативні документи, матеріали з кримінального, адміністративного, конституційного права.

 Близько 2000 примірників літератури ми отримали від апарату Конституційного Суду протягом двох років.

Сьогодні фонд загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України налічує понад 103 тисячі примірників літератури різного спрямування. Таких результатів ми досягли лише завдяки тим небайдужим людям, які з порозумінням ставляться до долі вишу-переселенця, докладають власних зусиль у допомозі вирішення питань, які щоденно постають перед інститутом. Завдяки мудрості керівництва, наполегливості колективу, допомозі друзів ДЮІ ДІЄ та ДОСЯГАЄ.

Колектив загальної бібліотеки