Шановний Станіславе Павловичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю. Ваша принциповість, виваженість, добропорядність, працелюбність, гострий розум, вміння тримати удари долі забезпечили Вам блискучу кар’єру.

Без сумніву Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях є справжнім взірцем для оточуючих. Боксом Станіслав Павлович почав займатись в 10 років. Причому абсолютно несподівано навіть для себе. Одного разу в школу прийшов тренер з боксу і запитав у хлопців в класі, хто хоче займатися боксом. Руку підняли всі, крім Стаса. Тоді тренер вивів хлопчика з класу і сказав,що розгледів майбутній потенціал в ньому і ще раз запропонував і наполіг на тому, щоб Стас прийшов в спортивний зал, хоча б один раз, на одне тренування. І з того моменту,він залишився в боксі назавжди.Перший свій аматорський бій Станіслав Павлович виграв, коли йому було 12 років. Тоді він важив 26,9 кг. А  тренером  був чемпіон світу WBO з професійного боксу Андрій Синепупов.

Присвятивши шістнадцять років кар’єрі в любительському спорті Ви стали майстром спорту України, двократним Чемпіоном України серед студентів, призером Чемпіонату України серед молоді та чоловіків, чемпіоном турніру найсильніших боксерів України, п’ятикратним чемпіоном Міжнародного турніру з боксу пам’яті Макара Мазая, призером міжнародних турнірів класу А, двократним переможцем матчевої зустрічі Україна-Італія.

Протягом тринадцяти років в професійному спорті Ви провели 43 професійних боїв, є чемпіоном СНД і Слов'янських країн за версією WBC (2003), інтерконтинентальним чемпіоном світу за версією WBO (2006), чемпіоном Європи за версією EBU-EE (2008), чемпіоном Європи за версією ЕВА (2011), а у 2012 році провели бій за звання Суперчемпіона світу за версією WBA. Останній бій спортсмена відбувся в 2015 році.

Ви є справжнім прикладом талановитого викладача, спортсмена та тренера, який  за роки своєї спортивної кар’єри здобув чемпіонську славу серед світової боксерської спільноти, виховав не одне покоління талановитих спортсменів, які прославляють нашу країну на міжнародному рівні.

Дуже приємно, що такий  талановитий викладач і добропорядна людина як Ви, працює на благо і розвиток Донецького юридичного інституту МВС України, успішно спрямовуючи свою роботу на формування майбутнього покоління офіцерів Національної поліції України та фахівців-юристів.

Шановний Станіславе Павловичу!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, життєвого оптимізму та благополуччя, невтомності, нових здобутків та успішного здійснення всіх професійних та особистих задумів. Хай збуваються всі мрії, щоб кожен день приносив багато приємних несподіванок, щоб Вас оточували тільки добрі і потрібні люди!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

 

Real time web analytics, Heat map tracking