Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний Андрію Євгеновичу!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого дня народження від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України!

В цей святковий день нехай все неможливе здійсниться, а задумане стане ближче до реальності. Безумовно Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях визиває повагу й захоплення, та є гідним для наслідування. Вірність обраній справі, набутий досвід, високий професіоналізм, почуття відповідальності стали запорукою Ваших значних успіхів.

Безперечно, доля щедра до Вас, вона подарувала Вам – високий інтелект, наполегливість, рідкісний талант підтримувати та вести за собою інших. Ваша енергійність та оптимізм, упевненість в собі і своїх силах, високі моральні принципи – є саме тими достойними рисами, які реалізуються на посаді ректора ДДУВС.

Своєю самовідданою і плідною працею Ви щоденно формуєте якісний імідж вашого університету, робите вагомий внесок у розвиток освіти і науки краю, держави. Переконані, що ці достойні риси стануть запорукою Ваших майбутніх досягнень та життєвих перемог.

Шановний Андрію Євгеновичу!

Від щирого серця бажаємо, натхнення, турботи ласки, любові та затишку у душі. Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм і дарує душевні зустрічі. Від усієї душі прийміть наші найщиріші побажання! Удачі в пізнанні нових ідей, саморозвитку і прагнення тільки до найкращого!

З повагою,
за
дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й