Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановна Марино Сергіївно!

У цей святковий для Вас День прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого дня народження від дружнього колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Колектив Донецького юридичного інституту щиро пишається Вами. Ваша доля тісно пов’язана з вишем-переселенцем уже протягом багатьох років. Ви присвятили себе роботі у вишу і вже є невід’ємною частиною великої дружньої родини Донецького юридичного інституту. Ми цінуємо Ваш внесок у науковий потенціал закладу. Отримавши неоціненний практичний досвід роботи в органах досудового розслідування на посадах дізнавача та слідчого, Ви  твердо вирішуєте присвятити себе науково-педагогічній діяльності. Ваш талант викладача, який проявляєте у справі підготовки нового покоління поліцейських та фахівців-юристів, варті справжнього захопленя.

Притаманні Вам доброта, небайдужість до своєї справи, людяність, уміння підтримати та готовність завжди прийти на допомогу є саме тими достойними рисами, які стануть запорукою Вашого успішного та щасливого майбутнього. Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість, відповідальність, порядність та позитивне ставлення до життя стали запорукою поваги та симпатії до Вас усіх працівників, студентів та слухачів нашого навчального закладу.

Як справжній професіонал своєї справи та багатогранна особистість, завжди випромінюєте оптимізм, незрівняну жіночність і витончену елегантність. Водночас, Ви чарівна жінка, турботлива матуся та прекрасна дружина.

Шановна Марино Сергіївно!

Цього особливого святкового Дня від усієї душі прийміть наші найщиріші побажання! Ми бажаємо залишатись такою життєрадісною, харизматичною. Хай супроводжує Вас завжди любов та турбота, а дорогу освітлює щаслива дороговказна зірка! Удачі в пізнанні нових ідей, саморозвитку і прагнення тільки до найкращого відкритою та чарівного! Сімейного щастя та благополуччя Вам і Вашій родині, хай збуваються найзаповітніші мрії!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й