Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

«Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з  Uniwersytet w Białymstoku  (Університет м. Білосток, Республіка Польща) організовує дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I - IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за темою: «Наукова діяльність в дисциплінах юридичних наук з національної та європейської точки зору»

Дати проведення: 09 листопада - 18 грудня 2020 року

 Метою дистанційного стажування є підвищення рівня теоретичних та практичних знань науково-педагогічних працівників з дисциплін юридичних наук українських університетів у галузі функціонування вищої освіти в Європі, стандартів проведення наукових досліджень та навчання студентів-юристів. Поточною метою є поліпшення польсько-українських відносин шляхом інтеграції наукового співтовариства України та Польщі.

Стажування організоване за допомогою програмного комплексу ZOOM з перекладом онлайн-конференцій на українську мову. 

Після завершення стажування учасникам буде виданий сертифікат про проходження міжнародного стажування загальною тривалістю 180 год. (6 кредитів ECTS), а також є можливість публікації своїх наукових робіт в міжнародних наукових виданнях. 

Реєстрація до 01 листопада 2020 року.

Деталі за посиланням:

За додатковою інформацією звертайтесь до відділу комунікації та  міжнародних зв’язків ДЮІ.

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків