Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21


На кафедрі гуманітарних дисциплін ДЮІ МВС України у новому навчальному році розпочав свою роботу науковий гурток «Світ навколо нас». Для обговорення на першому засіданні була запропонована тема – «Базові цінності сучасної молоді». Тема для обговорення на сьогодні є дуже актуальною, тому що з кожним історичним кроком у суспільстві змінюються норми, постійно постає питання вибору та осмислення проблем сучасної молоді. Новий формат відносин, нові форми взаємодії та поведінки пов’язані зі зміною соціально-економічних основ і кризових ситуацій у різних сферах життя суспільства.

В роботі гуртка взяли участь завідувачка кафедри гуманітарних дисциплін – Наталія Сальнікова та професорка кафедри гуманітарних дисциплін Юлія Короткова, а також курсанти та курсантки другого курсу спеціальності «Право».

Під час роботи наукового гуртка розглядались питання що є цінність, що є система цінностей в суспільстві, що є фрустрація, соціологічний песимізм, що виступає орієнтиром при формуванні світогляду сучасної молоді. Учасники наукового гуртка дискутували, висловлювали свої точки зору та власні приклади зі свого життєвого досвіду. Загальні підсумки засідання наукового гуртка підвела Наталія Сальнікова та побажала курсантам у наступних засіданнях цікавих доповідей.

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02

Кафедра гуманітарних дисциплін