Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

23 вересня викладач кафедри адміністративно-правових дисциплін, старший лейтенант поліції Неждана Удалова провела практичне заняття для співробітників відділення зв’язків з громадськістю полку патрульної поліції в місті Кривий Ріг управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Департаменту патрульної поліції на тему «Адміністративно-юрисдикційна діяльність ювенальної превенції. Адміністративна відповідальність неповнолітніх». Цікаве заняття з обміном цінним досвідом, жвавими дискусіями та запитаннями зі сторони практичних працівників патрульної поліції відбулось на базі Криворізького Навчально-наукового інституту ДЮІ МВС України.

У ході зустрічі Неждана Михайлівна детально розглянула теми «Особливості притягнення до адміністративної відповідальності батьків або осіб, що їх замінюють, за невиконання ними обов’язків щодо виховання дітей» та «Притягнення до відповідальності неповнолітніх за вчинення ними адміністративних правопорушень».

На зустрічі були відпрацьовані навички оформлення адміністративних матеріалів у відношенні неповнолітніх, а також у відношенні батьків дітей. Докладно бесіда йшла про правильність опитування неповнолітнього під час вчинення ним правопорушення. Неждана Удалова розповіла, які докази потрібно долучати до адміністративного провадження для направлення до суду матеріалів.

По закінченню заняття співробітники відділення зв’язків з громадськістю полку патрульної поліції в місті Кривий Ріг управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Департаменту патрульної поліції подякували керівництву Донецького юридичного інституту МВС України за змістовну зустріч.

 

Кафедра адміністративно-правових дисциплін

спільно з відділом комунікації та міжнародних зв’язків