Офіційна пошта        [email protected]

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Донецький юридичний інститут МВС України

19 та 20 вересня 2020 у м. Слов’янськ відбувся Чемпіонат Донецької області з рукопашного бою серед чоловіків та жінок. До складу збірної команди м. Маріуполя увійшли курсанти та студенти факультету № 2 Донецького юридичного інституту МВС України. Підготовкою спортсменів інституту займалися представники науково-педагогічного складу кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 під керівництвом майстра спорту Дмитра Івановича Лунгу. Загальна кількість учасників змагань склало понад 100 спортсменів з 10 міст Донецької області. Представники ДЮІ виступали у змаганнях у різних вікових та вагових категоріях.

Спортсмени-рукопашники інституту спільно з представниками спортивного клубу «Витязь» м. Маріуполя під час змагань здобули 10 перших, 7 других і 7 третіх місць. Особисті здобутки спортсменів ДЮІ стали вагомим додатком до загального результату Маріуполя. Так, викладач кафедри СД та ПП факультету № 2 Денис Шулаков у своїй ваговій категорії здобув друге місце. Курсант 2-го курсу факультету № 2 Данило Зубенко здобув перше місце, курсант 2-го курсу Яна Надейко у різних категоріях відповідно здобула друге та перше місця. Курсант 4-го курсу Денис Гріднєв здобув друге місце. Курсант 1-го курсу Анна Мирошніченко здобула перше місце. Курсант 1-го курсу Михайло Степанюк у різних категоріях відповідно здобув третє та друге місця. Студент 2-го курсу Іван Іваноглу здобув перше місце, студент 2-го курсу Микита Синявін здобув друге місце та студент 2-го курсу Олексій Зорочев відповідно здобув третє місце.

У загальному підсумку кубок Чемпіонату Донецької області з рукопашного бою серед чоловіків та жінок здобули спортсмени з м. Маріуполя. Відповідно друге місце здобули спортсмени з Бахмута і третє спортсмени зі Слов’янська.

За результатами змагань представники факультету № 2 включені до збірної Донецької області для участю у змаганнях всеукраїнського рівня.

Вітаємо спортсменів-рукопашників з особистими здобутками і командною перемогою. Висловлюємо слова вдячності керівництву інституту, особисто ректору Сергію Вітвіцькому за сприяння та підтримку у період підготовки та проведення змагань.

Кафедра спеціальних дисциплін та професійної підготовки з використанням інформації