Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

У межах Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020, проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН №64/255 від 10.05.2010, за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та за участі Міністерства внутрішніх справ, Міністерства інфраструктури, Міністерства освіти і науки, інших міністерств та відомств, наукового середовища, Всесвітнього банку, Всесвітньої організації охорони здоров'я, міжнародних та вітчизняних організацій, з 12 по 17 травня 2020 року в Україні проводиться Загальнонаціональний тиждень безпеки дорожнього руху. Традиційно це масштабні заходи, до проведення яких долучаються представники державних органів влади, наукових інституцій, підприємств та громадських організацій, а також міжнародні експерти. Але цьогоріч ситуація з пандемією коронавірусу в Україні та світі не тільки внесла корективи у повсякденне життя кожної людини, але й у заходи, що мали відбутись протягом Тижня безпеки дорожнього руху.

Тому цьогоріч організаторами Тижня безпеки дорожнього руху в Україні акцентована увага саме на діяльності національного проекту «Безпечна країна», створеного задля забезпечення в Україні безпечного середовища, у тому числі, на транспорті. В рамках вищезазначеного проекту Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури та інформаційної політики, за підтримки Державного підприємства «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту МОЗ України» та Моторного транспортного страхового бюро України проводить Всеукраїнський конкурс фото- та відеоробіт для учнів та молоді країни, метою якого є популяризація безпечної поведінки на дорозі, дбайливе ставлення до довкілля. Також по всій території країни протягом Тижня безпеки дорожнього руху проводитиметься вже традиційна Загальнонаціональна акція «Здай кров – врятуй життя» для надання допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Тож запрошуємо усіх небайдужих долучитись до проведення зазначеної благодійної акції.

Донецький юридичний інститут МВС України як заклад вищої освіти, що має багаторічний досвід підготовки правоохоронців-фахівців у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, та постійно здійснює наукові дослідження, науково-практичні та соціально-виховні заходи у сфері безпеки на транспорті, активно долучився до проведення Загальнонаціонального тижня безпеки дорожнього руху. Так, в рамках Тижня, Донецьким юридичним інститутом було заплановано проведення ІІ Молодіжної науково-практичної конференції «Безпека на дорозі» (14 травня 2020 року, м. Кривий Ріг) та науково-практичного семінару «Сучасні реалії дорожньої безпеки Донеччини» (15 травня 2020 року, м. Маріуполь). Однак, у зв'язку з рішенням Кабінету Міністрів України щодо продовження загальнонаціонального карантину в Україні до 22 травня 2020 року заплановані вищезазначені науково-практичні заходи було об'єднано у Всеукраїнську науково-практичну онлайн-конференцію «Безпека на дорозі», яка відбудеться 15 травня 2020 року о 10.00 в онлайн-режимі.

Переконані, що активна діяльність Донецького юридичного інституту МВС України у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху сприятиме ефективному пошуку методів і способів усунення причин аварійності на автомобільному транспорті та успішній імплементації міжнародних стандартів у сферу транспортної безпеки України.

Науково-дослідна лабораторія

з проблемних питань правоохоронної діяльності