Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Усім привіт! Нещодавно я навчалася у школі та ретельно вибирала свою майбутню професію.

Ми з батьками, переглянули дуже багато цікавих професій, але зупинилися саме на такій, яка несе в собі певні зобов’язання, такі як захищати інтереси, права та свободи людини, тобто на професії поліцейського.

Сьогодні, я навчаюся у Донецькому юридичному інституті МВС України на першому курсі, вивчаю закон та удосконалюю себе для майбутньої роботи у справжніх підрозділах ГУНП.

Професія поліцейський — це одна з найбільш важливих, відповідальних і навіть небезпечних професій у світі.

Вона вимагає, крім високого рівня освіти та фізичної підготовки, такі якості, як комунікабельність, терплячість, наполегливість, а головне - бажання завжди допомагати людям.

Також ця професія вимагає відповідальності, здатності логічно мислити, абсолютного знання законів та вміння давати їм правильне трактування, хорошої реакції, сили волі.

На мою думку, в поліції служать за покликанням, тобто люди які з самого початку розуміють всю серйозність несення служби та високий ризик того, що ти можеш опинитися у ситуації де потрібно зустрітися з ворогом віч-на-віч.

Хочу дати пораду майбутнім вступникам до навчальних закладів МВС України, пам’ятайте , що коли ви складете присягу поліцейського, отримаєте поліцейську форму та спеціальний жетон, ви автоматично перестаєте бути звичайним громадянином, на ваші плечі впаде дуже велика відповідальність, а саме захищати та допомагати людям.

Я пишаюся тим, що я маю саме таку професію, як поліцейський!

#служити_щоб_захищати

Курсантка 1-го курсу

Суботіна Анастасія