Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Мій свідомий вибір – служити та захищати

Від народження людині притаманна сукупність індивідуальних якостей, на основі яких пізніше і формується особистість. Безперечно, кожен із них є надзвичайно важливим, оскільки лише разом вони дають єдине ціле – особистість. Ще з малого ми замислюємся ким ми станемо в майбутньому ...

Я курсант  1 курсу Донецького юридичного інституту МВС України, моєю мрією було змінити світ  в кращу сторону, захистити людей від злочинного посягання, хотілося щоб світ став добрішим – саме тому я обрала професію поліцейського. Гаслом нашого інституту є «Навчаємось , щоб захищати!» . Це є не просто гасло, а свідомий вибір кожного із курсантів та студентів.

Головне завдання поліцейського – забезпечувати публічну безпеку і порядок, протидіяти злочинності та допомагати тим, хто цього потребує, охороняти права і свободи людини, а також інтереси суспільства і держави. Служба у лавах поліції відповідальна і небезпечна, вона не знає вихідних і свят. Захищаючи спокій і безпеку громадян, поліцейські постійно ризикують власним життям.

Склавши присягу працівника Національної поліції та клятву курсанта ми зробили остаточний вибір , цей вибір – служити та захищати, бути відданим державі.

Багато хто мене питав чому я , дівчинка , в 17 років обрала саме службу в поліції… Тому ,що ніколи не потрібно дотримуватися стереотипів , що служба не для жінок. Якщо ти відчуваєш що це «твоє» то потрібно йти до своєї мети. Служити та захищати – це мій вибір.

З повагою,

курсант 103 взводу

Ірина Майорова