Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Сучасний світ неможливо уявити без людей, які покладуть своє життя за мир та спокій громадян рідної нації, але існують деякі негативні аспекти щодо розуміння даного міркування. Я вважаю, що громадяни нашої країни через недовіру до поліції покладаються тільки на самих себе. Порушення проблематики цієї теми є, насправді, актуальним питанням на даному етапі розвитку нашої країни, адже авторитет силових структур знаходиться не на бажаному рівні.

Вагомим аргументом, слугуватиме розуміння того, що громадяни, дійсно, не довіряють  поліції, проявлення недовіри ми можемо бачити у найпростіших ситуаціях, наприклад, при виконанні своїх службових обов’язків, поліцейським заважають працювати, населення свідомо відмовляється від поліцейських послуг, коли вони справді необхідні, а головне, люди вважають, що поліція стала неефективним органом державної влади.

Особисто для мене це виклик, адже я маю намір зламати цей стереотип. Я приєднався до органів Національної поліції для того, щоб кожний громадян моєї великої нації розумів, що за його спиною стоїть людина, яка зробить неможливе для того, щоб її захистити.

Існує чимало випадків, коли захисники порядку не шкодували себе при виконанні своїх обов'язків. Ризикуючи своїм життям, вони захищають всіх нас, це не тільки їх робота, а ще й покликання, з яким не кожен зможе впоратися.

Прикладом із життя слід привести подію, яка сталася у березні 2016 року. Молодий хлопець, який тільки завершив навчання у вищому навчальному закладі підготовки поліцейських, на третій день служби врятував жінку, яку намагалися зґвалтувати. Внаслідок чого загинув від вогнепальних поранень від нападника. Тобто віддав своє життя для того, щоб врятувати інше. Дружина загиблого залишилася одна з маленькою дитиною. І такі ситуації неможливо перерахувати на пальцях. Істиною залишається те, що у сучасному суспільстві, є наші герої, які готові загинути, щоб врятувати, але з невідомих для мене причин, суспільство принижує цих людей та намагається зробити з них посміховисько.

Зі свого міркування я можу зробити впевнений висновок, сучасний світ неможливо уявити без людей, які покладуть своє життя за мир та спокій громадян, і у майбутньому поліція поверне довіру громадян, і кожен буде розуміти, що його життя у надійних та відповідальних руках. Адже поліцейський – це людина, на плечі якої покладений незвичайний обов’язок у підтриманні порядку в суспільстві.