Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

«Мій свідомий вибір – служити та захищати»

  Складність будь-якого вибору полягає у наявності ризику. Ніхто та ніколи не може гарантувати ефективності та правильності нашого вибору. Напевно, свідомість вибору характеризується оцінкою пріоритетів та перспектив, а також цих самих ризиків, адже одним рішенням можливо втратите те, що будував багато часу.

У житті кожної людини настає день, коли ми віч-на-віч зустрічаємось з нашим майбутнім, обираємо шлях, перспективу, оцінюємо свої можливості та природні дані, зіставляючи їх особистим потребам і бажанням. Інтереси, хобі, виховання, громадський обов'язок підштовхують нас до тих чи інших видів діяльності, де можливість проявити себе з різних сторін, розкрити й примножити вміння і таланти, а найголовніше – бути реалізованим, і потрібною не тільки людиною, але і фахівцем своєї справи.

Свідомість вибору професії полягає у розумінні того, чи хочу цього особисто я, про що я мріяв у дитинстві та як бачу себе через кілька десятків років.

Приходить момент, коли ми приймаємо рішення про вибір певної професії, а після стаємо студентом вищого навчального закладу, в якому отримаємо бажану освіту.

Не раз чула: «Для чого це тобі? Ти ж дівчинка. Це не жіноча справа…» Але, напевно, через свій характер, мрію ще з дитинства, я зробила свідомий вибір. У кожної людини з дитинства є мрія про професію. Ще з раннього дитинства перед моїми очима був приклад мого батька, Євгена Валентиновича, який досі працює у правоохоронних органах. Він щоденно підтверджує свій професіоналізм. Я дуже пишаюся своїм батьком!

Переді мною відкрилися двері Донецького юридичного інституту МВС України. Я вчусь на факультеті №2 у місті Маріуполі. Навчання мені дається легко, викладачі інституту по крупинці вкладають в нас знання.

Сьогодні у нашій країні відбуваються великі перебудови, що суттєво впливає на оцінку мого майбутнього та майбутнього моїх близьких. Не секрет, що змінюється і професія юриста, зокрема вимоги до її представників. Ця професія вимагає відповідальності, співробітник повинен бути аналітиком, розуміти психологію людей, а зокрема злочинців, «читати» по вчинках правопорушників їх цілі й наміри, вміти спілкуватися з людьми, що володіють полярними емоційно-психологічними портретами, впливати на людей, застосовувати різні техніки і тактики в бесіді для отримання важливої, а що складніше інформації, яку всіма силами намагаються приховати.

На даному етапі я чітко бачу мету і знаю, чому хочу стати кваліфікованим юристом. По-перше, це допомога людям, а цього я прагнула с самого дитинства. Тільки людина, яка будує свою професійну діяльність на принципах добра, справедливості, правди та честі, може допомогти іншій людині, вирішити її долю. Юрист – це робота з високим ступенем відповідальності. Сучасний юрист повинен бути обізнаним у всіх справах і бути на крок попереду інших.

Я впевнена щодо себе! Я живу, щоб навчитись чомусь новому, я навчаюсь, щоб захищати! Перший мій крок свідомого вибору професії – захистити свою мрію. З таким девізом, я буду вчитися ще 3 роки. Пишаюся тим, що я є студенткою Донецького юридичного інституту МВС України, несу звання студентки з пошаною, доводячи це бездоганним навчанням та дбаю про добре ім’я інституту.

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02