Донецький юридичний інститут МВС України

Науково-педагогічним складом кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 проводяться заходи з популяризації різних видів спорту. Постійно залучаються курсанти та студенти до різних змагань. Так,і 20 та 21 грудня у Маріуполі проходили легкоатлетичні змагання на кубок міста серед дорослих. Конкуренцію майже сотні легкоатлетам спортивних шкіл міста склали курсанти 2-го курсу факультету № 2 Руслан Шкодін, Владислав Лазуренко, Микита Мироненко, Максим Бідник та студентка першого курсу факультету № 2 Діана Єрмоленко. Підготовкою команди від факультету № 2 займався викладач кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 Віталій Нуждов.

Змагання проходили у закритому приміщенні на різні дистанції. 20 грудня студентка першого курсу факультету № 2 Діана Єрмоленко на дистанції 60 метрів з особистим результатом 8,01 сек. стала другою, уступивши долі секунд переможниці дистанції. Своєю чергою курсант 2-го курсу факультету № 2 Руслан Шкодін виборов другу сходинку п’єдесталу на дистанції 3000 метрів з результатом 10 хв. 4 сек., а його однокурсник Владислав Лазуренко у цьому ж забігу був третім з результатом 10 хв. 21 сек.

Своєю чергою 21.12.2019 відбулися легкоатлетичні змагання. У цей день на дистанції1000 метрів курсант 2-го курсу факультету № 2 Руслан Шкодін

став бронзовим призером з результатом 2 хв. 52 сек., а Микита Мироненко став четвертим на цій же дистанції з результатом 3 хв. 06 сек.

Вітаємо наших призерів з досягнутими результатами. Спортсмени – легкоатлети факультету № 2 висловлюють слова вдячності керівництву інституту, особисто ректору, професору Віктору Бесчастному за допомогу й підтримку під час підготовки до змагань та обіцяють і надалі радувати колектив інституту новими перемогами на легкоатлетичних змаганнях.