Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Нещодавно у Кривому Розі стався інцидент, у якому курсант 2 курсу факультету №1 Донецького юридичного інституту МВС України рядовий поліції Максим Качан під час патрулювання на вул. 7-й Зарічний м. Кривий Ріг помітив групу молодих людей, які перебували без захисних масок. Правоохоронець зробив їм зауваження, внаслідок чого отримав тілесні ушкодження (удар кулаком в область перенісся, як результат — зламаний ніс і шоковий стан). Проте, рядовий поліції Максим Качан не розгубився, зміг зібратися і оперативно затримати нападника. На місце злочину приїхала поліція та карета швидкої допомоги. Особу порушника встановили. Попередньо, він перебував під впливом наркотиків. За даним фактом в поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 345 Кримінального кодексу України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу).

Випадок не залишився без уваги як всеукраїнських ЗМІ, так і керівництва Криворізького відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області.

13 квітня у Покровському відділенні поліції Криворізького відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області під час інструктажу начальник Криворізького відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області, полковник поліції Сергій Лукашов оголосив Максиму Качану подяку за вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю, сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову та сумлінну службу з охорони громадського порядку в місті Кривому Розі, забезпечення ефективного виконання завдань і функцій поліції. Полковник поліції Сергій Лукашов також висловив подяку керівництву Донецького юридичного інституту МВС України в особі ректора ДЮІ МВС України полковника поліції, доктора юридичних наук Сергія Вітвіцького і відмітив, що курсант 2 курсу факультету №1 Максим Качан під час охорону публічного порядку і безпеки проявив принциповість і з його боку були застосовані дійсно професійні дії у затримані правопорушника.

Я вдячний за те, що мені, як і іншим курсантам, надають довіру у виконанні службових обов’язків старші колеги, — сказав курсант 2 курсу факультету №1 Максим Качан.

Також начальник Криворізького відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області подякував курсантам ДЮІ МВС України за сумлінну службу та значущу допомогу мешканцям Кривого Рогу.

Проректор ДЮІ МВС України, кандидат юридичних наук, полковник поліції Микола Панченко нагадав, що на сьогоднішній день курсанти ДЮІ МВС України, не дивлячись послаблення карантинних заходів, продовжують проводити профілактичні заходи, бесіди, роз’яснювальну роботу з населенням.

— Курсанти, які пройшли первинну підготовку, відкомандировані до практичних підрозділів для несення служби із забезпечення публічної безпеки і порядку, а також для проведення превентивних заходів щодо попередження розповсюдження коронавірусу, — зауважив Микола Панченко. — Також варто відмітити, що всі курсанти сумлінно виконують свої службові обов’язків під час охорони публічного порядку, направленого на профілактику та запобігання поширенню хвороби на території України.

  • 00
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 00
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків