Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

День матері святкується у світі 10 травня, в Україні традиційно у другу неділю травня. У цей день заведено вітати своїх неньок і дякувати їм за подароване життя й теплу підтримку.

День матері уперше почали відзначати після Першої світової у Швеції, Норвегії, Данії, Німеччині та Чехословаччині. Офіційно вітати всіх мам на планеті почали на початку 20 століття завдяки сприянню окремих американських активісток. День матері в Україні уперше відзначили у радянському Львові – у 1929 році. Невдовзі СРСР заборонив відзначення цього свята. Офіційно День матері святкують в Україні з підписанням президентом відповідного указу від 10 травня 1999 року.

 В наш час материнське свято відзначають більш ніж в 50 країнах світу. У всіх країнах світу в цей день дякують матерям за виховання, любов, турботу і ласку. Кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка все зрозуміє, пожаліє і буде любити, незважаючи ні на що. В цей день привітайте маму зі святом, подаруйте їй увагу , теплі слова, квіти, солодощі. Найважливіші в цей день увага і щира подяка мамі за життя.

Найдобріша, найкраща матусю рідненька!
В цей день ми вклоняємось дуже низенько.
За сонечко ясне, за серце прекрасне,
За те, що добром зігріваєте нас,
За те, що в щасливу і скрутну хвилину
Ми можемо всі прихилитись до вас.
Хай вас обминають невдачі та грози,
Нехай лиш від сміху з'являються сльози,
Міцного здоров'я з роси і води,
Бадьорість та настрій хай будуть завжди!

Бібліотекарі загальної бібліотеки факультету №2 м. Маріуполя
Польщикова Тетяна,
Коробка Олена.