Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

До Дня пам’яті та примирення 8 травня та до 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Український інститут національної пам’яті розпочинає всеукраїнську безстрокову акцію «Родинні історії війни».

Щоб взяти участь в акції – опублікуйте свою розповідь у будь-якій соціальній мережі під хештегом #РодинніІсторіїВійни. Додайте до тексту фотографію члена родини ,чиєю історією ви ділитеся. Символом пам’яті про жертв війни є червоний мак.

Закликаємо приєднатися до акції заклади освіти та розмістити на своїх інтернет-ресурсах історії, які пов’язані з подіями Другої світової війни. Це можуть буди розповіді про ваших випускників, які боролися з нацизмом, або родинні історії студентів, викладачів. Публікації в рамках акції можуть бути різні- від короткої інформації до розлогих матеріалів, в основі яких – родинні перекази або спогади очевидців воєнного часу. Головне – ваша участь і прагнення віддати належне окремим людям, вшанувати їхню пам’ять і доповнити їхніми історіями загальну історію трагічних подій Другої світової війни.

Друга світова війна не оминула жодної української родини .Захищати своїх рідних та свій дім до лав Червоної армії пішли понад 7 мільйонів українців. Українці зробили значний  внесок у спільну перемогу над нацизмом, яка була б неможливою без незламності та людської гідності сотень тисяч звичайних людей. За кожною перемогою стоять долі конкретних людей. Без їхніх історій наша пам’ять про Другу світову війну не буде цілісною.

Поділилися інформацією
бібліотекарі загальної  бібліотеки факультету №2 м.Маріуполя
Польщикова Тетяна,
Коробка Олена.