В черговому турі волейбольного турніру «Кубок Кривого Рогу – 2019» наші дівчата здобули перемогу. Опонентками волейболісток Донецького юридичного інституту стала місцева команда «ТріНіті». Гра розгорталася непросто для наших дівчат. Слід зазначити, що першу партію виграли наші суперниці. В наступних трьох партіях перемогу святкували наші дівчати. Гра завершилась з рахунком 3:1 на користь волейболісток Донецького юридичного інституту МВС України.
Вдало провели гру курсантки факультету № 1 та отримали позитивні оцінки від тренерського штабу Вікторія Котенко, Марина Тимошенко та Анна Резниченко. Вітаємо нашу команду з перемогою та бажаємо в подальшому перемагати на паркеті та житті.
Особовий склад факультету №1, юридичного факультету, волейбольний клуб ДЮІ-АКАДЕМІЯ вдячні керівництву інституту та особисто ректорові Віктору Миколайовичу Бесчастному за розвиток навчального закладу та надану можливість проводити тренування, брати участь в волейбольних турнірах.
ДЮІ#Тут варто навчатися, щоб перемагати!
Кафедра спеціальних дисциплін та фізичного виховання