Офіційна пошта        

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Донецький юридичний інститут МВС України

Склад кафедри:

Коміссаров Микола Леонідович

 

Кандидат юридичних наук, доцент.

Викладає дисципліни – «Кримінологія»; «Кримінальне право»; «Кваліфікація кримінальних правопорушень».

Графік консультацій по четвергам та п’ятницям кожного тижня.

профіль GoogleScholar:

https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=gHMo_2AAAAAJ

профіль ORCID: https://orcid.org/0000-0001-6828-7974

Пилипенко Дмитро Олексійович

Кандидат юридичних наук, адвокат.

Викладає дисципліни – «Кримінальний процес»; «Доказування у кримінальному процесі»; «Прийняття процесуальних рішень та проведення слідчих (розшукових) дій»; «Міжнародно-правовий механізм захисту прав людини»; «Моральність у кримінальному процесі»; «Європейські стандарти захисту прав людини в кримінальному процесі». 

Графік консультацій по вівторкам кожного тижня.

Є керівником наукового гуртка кафедри.

профіль GoogleScholar:

https://scholar.google.com.ua/citations?user=BiYOZO0AAAAJ&hl=uk

профіль ORCID: https://orcid.org/0000-0003-1299-6178

 

 

Савчук Марина Анатоліївна

Викладач кафедри, адвокат. Викладає дисципліни – «Криміналістика»; «Організація розкриття та розслідування кримінальних правопорушень»; «Особливості методики розслідування кримінальних правопорушень»; «Проблеми методики розслідування злочинів».

Графік консультацій по вівторкам кожного тижня.

профіль GoogleScholar:

профіль ORCID:

 

Бугаєць Тамара Іванівна

 Викладач кафедри, адвокат. Викладає дисципліни – «Кримінальне право», «Кримінологія».

Графік консультацій по середам кожного тижня.

профіль GoogleScholar:

профіль ORCID:


Історія кафедри
. Кафедра кримінально-правових дисциплін створена у 2020 році, але бере свій початок в буремному 2015 році, коли у виші-переселенці була створена кафедра кримінально-правових дисциплін та судових експертиз. Згодом остання була розділена на декілька колективів одним з яких стала кафедра державно-правових дисциплін та міжнародного права, яка проіснувала до 2020 року. З огляду на організаційно-штатні зміни, що пережив Донецький юридичний інститут у зв’язку зі зміною юридичної адреси (з Кривого Рогу на Маріуполь), утворення Криворізького навчально-наукового інституту та створення на його базі факультетів, була заснована кафедра кримінально-правових дисциплін.

На кафедрі викладається 13 навчальних дисциплін, основні з яких на бакалавраті: криміналістика; організація розкриття та розслідування кримінальних правопорушень; особливості методики розслідування кримінальних правопорушень; кримінальний процес; доказування у кримінальному процесі; прийняття процесуальних рішень та проведення слідчих (розшукових) дій; кримінологія; кримінальне право; кваліфікація кримінальних правопорушень; в магістратурі: проблеми методики розслідування злочинів; міжнародно-правовий механізм захисту прав людини; європейські стандарти захисту прав людини в кримінальному процесі.

Коло наукових інтересів викладачів кафедри складають такі напрямки, як: кримінальний процес, криміналістика, судова експертиза.

Наукові гуртки: на кафедрі діє науковий гурток за напрямами наукових інтересів кафедри.

Конкурси наукових робіт: вихованці наукового гуртка кафедри постійно приймають участь в конкурсах наукових робіт, які проводяться в інституті та за його межами, гідно представляючи кафедру та Донецький юридичний інститут вцілому.

Міжвузівське співробітництво:

Науково-педагогічний склад кафедри здійснює наукове керівництво (консультування) ад’юнктів, аспірантів та докторантів, які працюють над виконанням дисертаційних досліджень:

Викладачі кафедри беруть активну участь в профорієнтаційній роботі

Контактна інформація:

Email: 

Адреса: Україна, 50000, м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги 21,  каб. 403, Тел: (066) 560 47 30.