Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

СКЛАД ФАКУЛЬТЕТУ

Декан факультету № 3

         Буга Володимир Васильович,

         кандидат юридичних наук,

         телефон: +380505802985,

         пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

         ORCID iD:  https://orcid.org/0000-0002-0655-5256,

            https://scholar.google.com.ua/citations?user=Y1jzNL8AAAAJ&hl=uk

Методист факультету: 

 

               Передерій Олеся Геннадіївна,

               телефон: +380507691580,

               пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Факультет №3 права, управління та економічної безпеки - здійснює підготовку фахівців за кошти фізичних та юридичних осіб на денній та заочній формах навчання.

Бакалавр (на основі повної загальної середньої світи):

-   ПРАВО (термін навчання 4 роки).

-   ПРАВООХОРОННА ДІЯЛЬНІСТЬ (термін навчання 3 роки).

 

До складу факультету № 3 входять три кафедри:

  • кафедра державно-правових дисциплін та публічного управління (завідувач кафедри к.ю.н., Пересада Ольга Михайлівна);
  • кафедра цивільного, трудового права та права соціального забезпечення (завідувач кафедри д.ю.н., доцент, Іванюта Наталя Валеріївна);
  • кафедра господарсько-правових дисциплін та економічної безпеки (завідувач кафедри д.ю.н., професор, Ніколенко Людмила Миколаївна).

 

Освітній процес на факультеті № 3 забезпечується науково-педагогічними працівниками, переважна більшість з яких має наукові ступені кандидатів юридичних наук, докторів юридичних наук, а також вчені звання професора або доцента.

Факультет № 3 підтримує тісні зв’язки із практичними органами та підрозділами Національної поліції України, органами судової влади України, центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій України, залучаючи найбільш досвідчених фахівців до навчального процесу та науково-дослідної діяльності.

На факультеті створені всі умови для всебічного розвитку особистості. Особлива увага приділяється розвитку фізичної культури та спорту.

Під патронатом факультету працює Юридична клініка «Правовий захист», у діяльності якої активну участь беруть науково-педагогічні працівники та студенти факультету, практикуючі юристи, психологи, соціологи та фахівці інших галузей. 

Факультет № 3 у своїй діяльності керується Законами України «Про вищу освіту», «Про наукову і науково-технічну діяльність» та іншими нормативно-правовими актами Міністерства освіти і науки України та Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Статутом Донецького юридичного інституту МВС України, Положенням про Вчену раду Донецького юридичного інституту МВС України, Положенням про факультет № 3 Донецького юридичного інституту МВС України, Положенням про Вчену раду факультету Донецького юридичного інституту МВС України, наказами ректора, іншими нормативними актами, що визначають її повноваження.

 

 СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ФАКУЛЬТЕТУ