Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

 

СКЛАД ФАКУЛЬТЕТУ

Декан факультету № 2

 Тулінов Валентин Сергійович, 

кандидат юридичних наук,

телефон: +380958501036,

пошта: valenyn-tulinov@ukr.net,

ORCID iD: https://orcid.org/0000-0002-3972-348X

,           https://scholar.google.com/citations?user=fUfTP6UAAAAJ&hl=ru

 

Романенко Катерина Олександрівна,

методист 

телефон: +380972861084

пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

  • Співробітники факультету № 2:
  • Фахівець факультету: капітан поліції Безуглов Сергій Олександрович
  • Фахівець факультету: старший лейтенант поліції Хозлу Іван Костянтинович
  • Фахівець факультету: капітан поліції Крамаренко Павло Андрійович

 

Факультет №2

підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності

 

Факультет №2  - здійснює підготовку фахівців за державним замовленням освітнього ступеня «бакалавр» на денній формі навчання.

  • ПРАВООХОРОННА ДІЯЛЬНІСТЬ(спеціалізація – кримінальна поліція, превентивна діяльність), термін навчання 3 роки.

Курсанти зазначеної спеціальності навчаються за програмою «2+1», тобто 2 роки – курсант денної форми навчання,на третьому році навчання вони відряджаються для проходження служби до лав Патрульної поліції України,одночасно переводячись для подальшого навчання на заочну форму.

 

До складу факультету № 2 входять

дві кафедри та науково-дослідна лабораторія:

 

  • КАФЕДРА АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВИХ ДИСЦИПЛІН (завідувач кафедри кандидат юридичних наук, доцент Мердова Ольга Миколаївна);

 

  • КАФЕДРА ТАКТИКО-СПЕЦІАЛЬНОЇ ПІДГОТОВКИ (завідувач кафедри кандидат психологічних наук., Гурський Віктор Євгенович);

 

  • НАУКОВО-ДОСЛІДНА ЛАБОРАТОРІЯ ПУБЛІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ГРОМАД (завідувач доктор юридичних наук, доцент, Захарченко Андрій Миколайович).

 

Освітній процес на факультеті № 2 здійснюють висококваліфіковані науково-педагогічні працівники, переважна більшість з яких має наукові ступені кандидатів юридичних наук, докторів юридичних наук, а також вчені звання професора або доцент.

Діяльність факультету № 2 передбачає здійснення постійної взаємодії із практичними підрозділами Національної поліції України, відомчими організаціями та установами системи Міністерства внутрішніх справ України, органами судової влади України, центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, залучаючи найбільш досвідчених фахівців до навчального процесу та науково-дослідної діяльності.

Так, з метою співпраці, факультет № 2 надсилає для проходження ознайомчої, навчальної практики та стажування до підрозділів Національної поліції курсантів та слухачів факультету. Для опанування практичних навичок роботи безпосередньо в підрозділах Національної поліції, а також закріплення теоретичних знань на практиці.

У розрізі співпраці з відомствами системи Міністерства внутрішніх справ України, постійний особовий склад факультету № 2 надає пропозиції щодо розробки планів діяльності системи, виконання завдань та вирішення нагальних проблемних питань в діяльності Національної поліції України.

Також факультет № 2 постійно взаємодіє з органами місцевого самоврядування, в м. Маріуполі. З метою забезпечення охорони публічного порядку та безпеки під час проведення виборів, масових та урочистих заходів які проходять в місті.

На факультеті створені всі умови для всебічного розвитку особистості. Особлива увага приділяється розвитку фізичної культури та спорту.

На кафедрах факультету функціонують науково-дослідні гуртки курсантів та студентів. Члени науково-дослідного гуртка постійно займають призові місця в інститутському конкурсі наукових робіт курсантів та студентів, приймають активну участь у конкурсах наукових робіт студентів, курсантів, слухачів вищих закладів освіти зі специфічними умовами навчання.

Також щороку проводяться всеукраїнські наукові конференції молодих вчених «Актуальні питання адміністративного права та процесу», всеукраїнська науково-практична конференція «Національна поліція України: сучасний стан та перспективи розвитку», а також науково-практичні конференції з найбільш актуальних питань адміністративної діяльності Національної поліції України

Діяльність факультету № 2 здійснюється у відповідності до Законів України «Про вищу освіту», «Про наукову і науково-технічну діяльність» та іншими нормативно-правовими актами Міністерства освіти і науки України та Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Статутом Донецького юридичного інституту МВС України, Положенням про Вчену раду Донецького юридичного інституту МВС України, Положенням про факультет № 2 Донецького юридичного інституту МВС України, Положенням про Вчену раду факультету Донецького юридичного інституту МВС України, наказами ректора, іншими нормативними актами, що визначають його повноваження.

Завдяки наполегливій праці колективу інституту на чолі з ректором, професором Віктором Миколайовичем Бесчастним інститут отримав підтримку від органів державної влади та органів місцевого самоврядування. За ініціативою громади м. Маріуполь та особисто мера міста Вадима Бойченка 18 жовтня 2016 року відбулося підписання меморандуму між навчальними закладами Донеччини, Маріупольською міською радою та ГО «Фонд розвитку Маріуполя» про необхідність духовного, культурного, освітнього та наукового збагачення міста, особливе місце в якому відведено відновленню діяльності Донецького юридичного інституту МВС України в Донецькому регіоні як спеціалізованого вищого навчального закладу, який здійснює підготовку фахівців-юристів для всіх сфер суспільного життя.

З 20 березня 2017 року науково-педагогічним складом інституту було відновлено у м. Маріуполі надання освітніх послуг на курсах первинної професійної підготовки поліцейських, яких вперше було прийнято на службу в підрозділи кримінальної поліції ГУНП в Донецькій області.

Вагомим зрушенням у вирішенні питання якісного надання освітніх послуг здобувачам вищої освіти стало формування фонду навчальних приміщень у м. Маріуполі. Так, Маріупольська міська влада 16 травня 2017 року передала Донецькому юридичному інституту три будівлі, які розташовані за адресою: м. Маріуполь, проспект Будівельників 145, вул. Луніна, 89 та вул. Нахімова, 7 (загальна площа 16000 м2), призначення яких – стати навчальними корпусами для підготовки майбутніх офіцерів поліції та цивільних юристів.

29 січня 2018 року наказом МВС України № 53 в Донецькому юридичному інституті МВС України створено окремий навчальний підрозділ – факультет №2.

До послуг курсантів численні спортивні секції, борцівські, тренажерні та спортивні зали, літній багатофункціональний спортивний комплекс із майданчиками для виконання гімнастичних вправ, гри у футбол, волейбол.

На факультеті №2 готують фахівців за державним замовленням, де надається ступень вищої освіти «бакалавр» за спеціальностями «Правоохоронна діяльність» та включає спеціалізацію, як кримінальну поліцію та підрозділи поліції превентивної діяльності.

Навчання на факультеті №2 здійснюється за денною формою. Підготовка кадрів для підрозділів кримінальної поліції, превентивної діяльності здійснюється на основі повної загальної середньої освіти (термін навчання – 3 роки).

У навчальному закладі навчаються курсанти з 18-ти регіонів України, а саме: Донецька, Луганська, Дніпропетровська, Запорізька, Черкаська, Чернігівська, Миколаївська, Житомирська області та інші. Також на факультеті навчаються курсанти за спрощеними умовами зарахування до навчання, а саме за допомогою освітніх центрів «Донбас – Україна» та «Крим – Україна». Зазначеними центрами розроблено порядок прийому здобувачів вищої освіти для осіб з тимчасово окупованих територій. В Донецькому юридичному інституті за співпрацю із зазначеними освітніми центрами відповідальна Червінчук Світлана Олександрівна, мобільний телефон – 0509325505.

 

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ФАКУЛЬТЕТУ