Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

У межах Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020, проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН №64/255 від 10.05.2010, за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та за участі Міністерства внутрішніх справ, Міністерства інфраструктури, Міністерства освіти і науки, інших міністерств та відомств, наукового середовища, Всесвітнього банку, Всесвітньої організації охорони здоров'я, міжнародних та вітчизняних організацій, з 11 по 17 листопада 2019 року в Україні буде проводитись Тиждень безпеки дорожнього руху.

Головна мета Тижня полягає в об'єднанні зусиль державних органів, бізнесу, громадських організацій, наукової спільноти, засобів масової інформації та усього суспільства, на виконання державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху та задля пропаганди важливості дотримання правил дорожнього руху усіма його учасниками.

Державним підприємством «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» Міністерства охорони здоров’я України, який виступає координатором Тижня, розроблено загальноукраїнський план заходів.

Відповідно до його положень в усіх регіонах України заплановано проведення комплексу організаційних, практичних та профілактичних заходів. Серед них: проведення єдиного національного уроку в рамках національного проекту «Безпечна країна»; Загальнонаціональна акція «Здай кров – врятуй життя» для лікування постраждалих у дорожньо-транспортних пригодах; організація та проведення нарад та круглих столів за участю власників транспортних засобів, автомобільних перевізників, підприємствами, установами та організаціями автомобільного транспорту, що здійснюють пасажирські перевезення, стосовно виконання ними вимог законодавства про автомобільний транспорт в частині безпеки перевезень, проходження навчання щодо володіння практичними навичками з надання домедичної допомоги потерпілим внаслідок дорожньо-транспортних пригод, необхідності проведення інструктажів з водіями стосовно попередження дорожньо-транспортних пригод та роз’яснювальної роботи стосовно дотримання учасниками дорожнього руху Правил дорожнього руху; роз’яснювальна робота щодо доцільності використання ременів безпеки, дитячих крісел, світловідбивальних елементів та дотримання Правил дорожнього руху при перетині залізничних переїздів тощо.

Донецький юридичний інститут МВС України активно долучився до загальнонаціонального Тижня й організував проведення наступних заходів:

У м. Кривий Ріг:

підведення підсумків конкурсу дитячих малюнків у м. Кривий Ріг «Мій кращий друг – безпечний рух», що проводився інститутом спільно з Департаментом освіти та науки виконкому Криворізької міської ради та полком патрульної поліції в м. Кривий Ріг Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області;

ХІV Міжнародної науково-практичної конференції «Транспортна безпека: правові та організаційні аспекти», яка проводиться спільно з Консультативною місією Європейського Союзу в Україні, Українським науково-дослідним інститутом медицини транспорту МОЗ України та приватним автотранспортним підприємством «Одіум-Престиж» за підтримки Криворізької міської ради та Міжнародного благодійного фонду допомоги постраждалим внаслідок ДТП. Науково-практичний захід відбудеться 12 листопада 2019 року у залі засідань виконкому Криворізької міської ради за адресою: Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, площа Молодіжна, 1.

У м. Маріуполь:

підведення підсумків конкурсу дитячих малюнків у м. Маріуполь «Мій кращий друг – безпечний рух», що проводився інститутом спільно з Департаментом освіти і науки Маріупольської міської ради та Управлінням патрульної поліції в Донецькій області;

круглий стіл «Транспортна безпека Донбасу в умовах проведення операції об’єднаних сил», який відбудеться 15 листопада 2019 року в актовій залі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України за адресою: Донецька область, м. Маріуполь, проспект Будівельників, 145.

Запрошуємо усіх небайдужих долучитись до запланованих заходів та спільними зусиллями створити атмосферу бездоганного дотримання Правил дорожнього руху задля зменшення катастрофічних наслідків дорожньо-транспортних пригод, збереження життя і здоров’я людей.

Науково-дослідна лабораторія

з проблемних питань правоохоронної діяльності