Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Щорічно у наприкінці жовтні – на початку листопада Українська секція Міжнародної поліцейської асоціації проводить підсумкове засідання Конгресу УС МПА.

31 жовтня 2019 року в м. Києві проходив ХІІІ-й Національний конгрес Української секції Міжнародної поліцейської асоціації, у роботі якого взяв участь проректор інститут Денис Нестеров як заступник голови Відокремленого підрозділу УС МПА ДЮІ МВС України.

На початку роботи форуму Президент УС МПА, генерал внутрішньої служби України Андрій Василишин у своїй вступній промові привітав делегатів Конгресу – членів Національної Виконавчої Ради Української секції МПА, спостерігачів, а також гостей і побажав усім плідної роботи.

З доповіддю «Про роботу Національного виконавчого комітету УС МПА за 2019 рік і завдання щодо подальшої діяльності Секції» виступив віце-президент УС МПА Олександр Зарубицький.

В роботі Конгресу взяв участь і виступив перед його учасниками, а також відповів на чисельні запитання заступник голови Національної поліції України генерал Олексій Руденко.

Під час обговорення звітної доповіді НВК делегати внесли цілий ряд пропозицій щодо активізації різних напрямків роботи Секції. Конгрес прийняв відповідне рішення, яке стане головним орієнтиром при підготовці планів роботи на наступний рік в центрі та на місцях.

Конгрес затвердив бюджет на наступний рік і вніс зміни до Директиви про фінансово-господарське забезпечення діяльності Секції.

Також на Конгресі було розглянуто ряд питань щодо структури об’єднання.

  • 01
  • 06
  • 01
  • 06

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків