Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

У жовтні 2014 року Донецький юридичний інститут МВС України було тимчасово переміщено до  Кривого Рогу – міста, яке гостинно прийняло виш-переселенець та стало нам рідним. На теренах Криворіжжя за 6 років інститут підготував 2476 юристів та правоохоронців. А завдяки дружнім стосункам та суттєвій підтримці адміністрації та мешканців міста, інститут відкрив нову сторінку історії – 10 липня 2020 року відповідно до Наказу МВС України № 523 створено Криворізький навчально-науковий інститут Донецького юридичного інституту МВС України, який включає два факультети, 6 кафедр та 1 науково-дослідну лабораторію, також тут здійснюють свою роботу чотири загальноінститутські кафедри. Навчальний заклад будує плани, впевнено розвивається та готує висококваліфікованих фахівців: правоохоронців та юристів. Очолює Криворізький навчально-науковий інститут ДЮІ МВС України проректор-директор, кандидат юридичних наук, доцент Пилип Єпринцев. 

Комфортні аудиторії, сучасна бібліотека, комп’ютерні зали, тир, спортивна зала та майданчик, оновлені казарми, їдальня, кімната для слідчих експериментів та зелена кімната для роботи з малолітніми дітьми, кімната для психологічної саморегуляції, криміналістичний кабінет, науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності – все це та багато іншого сприяє багатосторонньому розвитку кожного здобувача вищої освіти.

ФАКУЛЬТЕТ № 1

На факультеті № 1 Криворізького навчально-наукового інституту здобувають освіту за державним замовленням майбутні офіцери поліції. З першого дня навчання вони проходять курс молодого бійця, який сприяє підвищенню мотивації до оволодіння всіма знаннями, уміннями та навичками для майбутньої професії правоохоронця. Здобувачі-курсанти протягом періоду навчання забезпечуються усіма видами форменого одягу поліцейського, триразовим харчуванням, безкоштовним медичним обслуговуванням та стовідсотковим працевлаштуванням у підрозділи Національної поліції України. Набута курсантами освіта відкриває широкі перспективи для кар’єрного зростання у підрозділах досудового розслідування, кримінальної та превентивної діяльності.

 

ФАКУЛЬТЕТ №2

На факультеті № 2 Криворізького навчально-наукового інституту здобувають освіту на контрактній основі майбутні юристи, адвокати, правоохоронці за спеціальностями: правоохоронна діяльність, право, публічне управління та адміністрування, економіка. Фахівець, якого ми готуємо,  – це не лише знання законів та вміння їх вдало підбирати до тієї чи іншої ситуації, це ще й мистецтво, творчість, здатність імпровізувати та вміти переконувати опонентів. Саме такі навички студенти отримують від досвідчених науково-педагогічних працівників інституту.

Курсанти, студенти та слухачі Криворізького навчально-наукового інституту, а їх на сьогодні більше 2000, успішно поєднують опанування специфічних навчальних дисциплін з участю у наукових конференціях та круглих столах, у культурно-масових заходах, а також із зайняттям спортом у різноманітних секціях інституту під керівництвом досвідчених майстрів спорту. Криворізький навчально-науковий інститут ДЮІ МВС України сприяє професійному, творчому та особистому розвиткові кожного здобувача.

У 2021році ми продовжуємо здійснювати набір курсантів та студентів на денну та заочну форму навчання за освітніми ступенями «бакалавр» та «магістр» та чекаємо випускників 2021 та попередніх років на курсантських та студентських лавах Криворізького навчально-наукового інституту ДЮІ МВС України!