День української кухні – це завжди весело, патріотично, творчо і загалом приємно та святково.
Кожна країна має свої звичаї і традиції, які формувалися впродовж століть. Українські традиції цікаві , різноманітні і унікальні . Народні рецепти складалися протягом століть, створюючи власний, неповторний колорит, дивуючи самих завзятих гурманів.
30 січня 2020 р. на факультеті № 1 ДЮІ МВС України відбулося справжнє домашнє свято . Пройшов «День української кухні» де на сніданок, обід і вечерю подавалися українські страви. Сьогодні в їдальні панувала особлива атмосфера, що передала колорит та смак рідного . Залу прикрашала національна символіка. Відвідувачів гостинно зустрічали працівники їдальні та дівчата-курсанти в яскравих вишиванках.
Охочі курсанти, з притаманним їм завзяттям, взяли участь у вікторині про історію української кухні та культуру харчування.
Відвідувачі гідно оцінили старання кухарів за різноманітність і смак страв, та були дуже їм вдячні .
Українська народна кухня - це така ж культурна спадщина українського народу, як мова, література, мистецтво, це неоціненний здобуток, яким можна і варто пишатися, який не слід забувати.
Відділ комунікації та міжнародних зв’язків