Шановний пане Андріє!
Вам притаманні висока організованість, відповідальність, сталева витримка та принциповість. Ви щира та порядна людина й саме це допомагає Вам досягати все нових і нових висот. Ви успішний керівник й майстерно організовуєте роботу із забезпечення соціальних прав і гарантій учасників бойових дій. Дивлячись на Вашу життєву мудрість та досвідченість Вас поважають колеги, а молоде покоління слідує Вашому прикладу.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру та затишку, подальших успіхів у сміливих планах та сподіваннях. Нехай завжди Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.
Шановний пане Андріє!
Сердечно вітаємо Вас з Ювілеєм!
Нехай Ваша діяльність приносить лише радість, повагу і достаток, хай кожен день стає успішним і веселим. Сімейної Вам злагоди, благополуччя, миру, любові та процвітання!
Колектив Донецького юридичного інституту МВС України