Афіша

 
25 червня відбудеться онлайн семінар "Основні положення антикорупційного законодавства України"
Відповідальна особа: уповноважений з антикорупційної діяльності ДЮІ МВС України Забіян Олексій Олександрович
 

1 липня у Донецькому юридичному інституті МВС України відбудеться регіональний круглий стіл «Дотримання прав людини і громадянина на території проведення операції об’єднаних сил».

Захід відбудеться до Дня Національної поліції України. 

26 червня о 10:00 відбудеться он-лайн вікторина "Конституція у моєму житті".

Організаторами виступили: Конституційний Суд України, Донецький юридичний інститут МВС України, Луганський державний університет імені Е. О. Дідоренка.

 

24 червня відбудеться чергове засідання Вченої ради Донецького юридичного інституту МВС України

До порядку денного внесено такі основні питання: 

1. Про стан виконання Плану основних заходів Донецького юридичного інституту МВС України на 2019/20 навчальний рік.

2. Про планування навчального процесу на 2020/21 навчальний рік та напрямки вдосконалення його навчально-методичного забезпечення.

3. Про хід виконання планів науково-дослідної та редакційно-видавничої роботи інституту на 2020 рік.

4. Про ефективність проведення профорієнтаційних заходів щодо забезпечення конкурсного набору абітурієнтів до Донецького юридичного інституту МВС України у 2020 році.

5. Про виконання рішень Вченої ради інституту в другому семестрі 2019/20 навчального року та схвалення Плану роботи Вченої ради інституту на 2020/21 навчальний рік.

6. Про роботу методичної ради інституту у 2019/20 навчальному році та заходи з покращення її діяльності.

7. Про стан роботи аспірантів, ад’юнктів та докторантів інституту над дисертаційними дослідженнями на здобуття наукового ступеня доктор філософії, доктор наук. Перспективи захисту наукових досліджень.

8. Про стан діяльності та перспективи розвитку факультету № 2 відповідно до вимог МОН, МВС України щодо забезпечення якісного освітньо-виховного процесу, дотримання службової та транспортної дисципліни, антикорупційного законодавства відповідно до вимог Закону України «Про Дисциплінарний статут Національної поліції України».

Також на черговому засіданні колегіального органу можуть бути розглянуті позапланові питання порядку денного («Різне») залежно від їх надходжень до секретаріату Вченої ради. 

 

31 липня 2020 року Донецький юридичний інститут МВС України спільно з Головним управлінням Національної поліції в Донецькій області проводить Міжнародну науково-практичну конференцію «Кримінологічна безпека населених пунктів».
Метою конференції є обговорення актуальних питань кримінологічної безпеки регіонів; поліцейського проєктування у сфері забезпечення безпеки регіонів; запобігання вуличної злочинності, злочинності проти життя і здоров’я та власності; кримінологічних засад транспортної безпеки населених пунктів; особливостей забезпечення кримінологічної безпеки населених пунктів Донецької та Луганської областей.
До участі в роботі конференції запрошуються вчені, співробітники Національної поліції, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, суду, прокуратури та інших правоохоронних органів, адвокати, а також громадські діячі, які опікуються питаннями протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку.
Місце проведення конференції: м. Маріуполь, просп. Нахімова, 86 (Головне управління Національної поліції в Донецькій області).
Більш детальна інформація в інформаційному листі.

 

Real time web analytics, Heat map tracking