На вихідних на території мальовничого пляжу ПАО «ЮГОК» відбувся перший етап Чемпіонату міста Кривий Ріг 2019 з пляжного волейболу серед чоловічих команд. В змаганнях брали спортсмени із різних частин нашого міста. В цьому році змагання проходять в двох лігах. Слід відзначити, що в цьому році в кожній лізі брало участь по вісім пар, загалом приймає участь близько 30 команд. На думку організаторів турніру ОО «ВАКР», О. Павлюка та О. Бузовері з кожним роком розширюються ліги та зростає майстерність учасників міського чемпіонату з пляжного волейболу.

Протягом двох днів на спортивному майданчику точилася запекла боротьба та вирували непідкупні емоції. Серед команд на турнірі брали участь і команда з Донецького юридичного інституту МВС України. Представляли Донецький юридичний інститут МВС України, дебютанти змагань, першокурсники Павло Сабан та Ярослав Чекан. З метою популяризації Донецького юридичного інституту серед молоді міста розповсюджувалась іміджеві продукція. Під час турніру проводилися профорієнтаційні заходи серед учасників та вболівальників.

Особовий склад факультету Національної поліції Донецького юридичного інституту, юридичного факультету, волейбольний клуб ДЮІ вдячні керівництву інституту та особисто ректорові Віктору Миколайовичу Бесчастному за підтримку, щоб розвивався навчальний заклад та надану можливість проводити тренування та спортивні зустрічі.

ДЮІ#Тут варто навчатися, щоб захищати!

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03
 

Доцент  кафедри загально-правових дисциплін

Юрій Делія

Real time web analytics, Heat map tracking