Шановний Сергію Івановичу!

Прийміть щирі вітання в день Вашого народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Ви обрали не легку, але таку почесну місію – стати на шлях служіння українському народові, поповнивши лави тих, для кого забезпечення прав і свобод людини є справжнім покликанням долі.

Безумовно Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях визиває повагу й захоплення, та є гідним для наслідування майбутнім поліцейським.

Колектив Донецького юридичного інституту гордиться Вами, як випускником Донецького училища міліції МВС України, а згодом – випускником на той час Донецького юридичного інституту ЛДУВС, який отримавши неоціненний досвід багаторічної практичної роботи, повернувся працювати на благо і процвітання рідної AlmaMater у місті Маріуполі.

Притаманні Вам доброта, небайдужість до своєї справи, людяність є саме тими достойними рисами, які стали запорукою поваги та симпатії до Вас керівництва та усіх співробітників нашого навчального закладу.

Ваша наполеглива та професійна праця, організованість, відповідальність, професіоналізм, енергійність та оптимізм, упевненість в собі і своїх силах, високі моральні принципи – є саме тими достойними рисами, які стануть запорукою Вашого успішного та щасливого майбутнього.

Шановний Сергію Івановичу!

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, добра,  сили духа, радості, невичерпної спраги життя та натхнення для реалізації всіх Ваших планів! Досягти Вам унікальних можливостей, успіху. Миру в душі й родинної турботи!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking