Останнім часом педагогічний колектив Донецького юридичного інституту МВС України активно працює над розширенням мережі освітніх послуг з метою підвищення результативності профорієнтаційних заходів па задоволення потреб населення щодо отримання престижних спеціальностей на які є запит у роботодавців. Сучасність потребує досвідчених правовиків, управлінців та економістів, які мають знання з економічної безпеки підприємств. Враховуючи склад оновленого пакету освітніх послуг Донецького юридичного інституту МВС України за ініціативи завідувача кафедри, кандидата юридичних наук Кадали В.В. колективом кафедри господарсько – правових дисциплін, а саме доцентами Гузенко О.П. та Хайловою Т.В. було прийнято рішення розширити межі профорієнтаційної роботи шляхом інформованості фахівців установ і організацій м. Кривого Рогу.

 На виконання прийнятого рішення з 11-14 червня 2019 року викладачами кафедри господарсько-правових дисциплін Донецького юридичного інституту МВС України кандидатом економічних наук, доцентом Гузенко О.П. та кандидатом наук з державного управління, доцентом Хайловою Т.В. було проведено ряд профорієнтаційних зустрічей, а саме:

1.З представникам юридичного бюро (Україна, 50086, м. Кривий Ріг, вул.. Бородича 8, оф.108) , яке надає безоплатні юридичні послуги: адвокатом Бурлаченко Сергієм Юрієвичем та помічником адвоката Плешаковою Олександрою Геннадіївною. Під  час профорієнтаційної бесіди було звернуто увагу адвоката Бурлаченко Сергія Юрієвича на доцільність підвищення кваліфікаційного рівня через навчання в аспірантурі, а помічнику адвоката Плешаковій Олександрі Геннадіївни було запропоновано здобуття освітнього ступеня «БАКАЛАВР» на основі вищої неюридичної освіти,  з термін навчання 3 роки. За результатами проведеної профорієнтаційної зустрічі адвокат Бурлаченко Сергій Юрієвич надав згоду на навчання в аспірантурі за спеціалізацією«ПРАВО» (097-163-73-20) .

 1. З фахівцями ТОВ «КРАСІН ТУР» (KRASIN TOUR LTD (KRASIN TOUR LTD), яке забезпечує діяльність як туристичне агентство (50050, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, Дзержинський район, вул. Косіора, будинок 45, квартира 44, моб. тел. +380507843084; +380986188830; керівник: Красін Андрій Миколайович). У профорієнтаційній бесіді прийняли участь 2 агента фірми та прес секретар. Предметом бесіди стало розкриття специфіки навчання в Донецькому юридичному інституті МВС України та звернуто увагу учасників на те, що інститут здійснює підготовку бакалаврів та магістрів на денній та заочній формах навчання за спеціальностями «ПРАВО» та «Правоохоронна діяльність» та підготовку бакалаврів за спеціальностями «Публічне управління та адміністрування» та «Економіка» з спеціалізацією «Економічна безпека підприємств». В цілому профорієнтаційна зустріч мала форму бесіди - дискусії. Мету досягнуто. Інтерес учасників викликали умови навчання на заочній формі.
 2. З представниками Приватного акціонерного товариства "Українська акціонерна страхова компанія АСКА" (Адреса: проспект Металургів, 18, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50006 Директор Ігнатов Андрій Анатолійович, Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., відповідальна за проведення Внутрішнього фінансового моніторингу Кривошея Наталія Василівна, а також представник Консультаційного центру «Оцінка 24/7 » Новак Марина Сергіївна та 3 фахівці по оцінюванню квартир, автотранспорту, комерційної нерухомості тощо. призаключені страхових угод. Профорієнтаційна бесіда була проведена з урахуванням специфіки роботи страхової компанії та оціночного центру, було звернуто увагу на необхідність та доцільність постійного оновлення правових та економічних знань шляхом отримання високоякісних освітянських послуг різного рівня в Донецькому юридичному інституті МВС України.
 3. З адміністрацією Криворізького технічний коледж Національної металургійної академії України (The Kryvyi Rih Technical College of the National Metallurgical Academy of Ukraine), директором Китач Оленою Ігорівною та заступником директора з виховної роботи Коренюк Наталією Миколаївною (50103 м. Кривий Ріг, вул.. Степана Тільги буд. 40 Телефон:71-47-23, Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). Предметом профорієнтаційної зустрічі стали питання престижності навчання в Донецькому юридичному інституті МВС України, було звернуто увагу на змістовність рекламної агітки «АБІТУРІЄНТ-2019»та розкрито особливості здійснення підготовки бакалаврів та магістрів денної та заочної форми навчання. Особливу увагу було надано характеристиці напрямку підготовки бакалаврів за спеціальностями «Публічне управління та адміністрування» та «Економіка» з спеціалізацією «Економічна безпека підприємств».Під час бесіди було порушено питання подальшої співпраці .

 В цілому профорієнтаційними бесідами було охоплено 13 осіб. Кожен учасник профорієнтаційних бесід отримав пакет рекламних агіток та деталізовану інформацію про види та порядок надання освітніх послуг у 2019 році. Основна мета заходу виконана, інформаційний ресурс доведено до всіх учасників бесід. На згадку про профорієнтаційні зустрічі було зроблено ряд фото.

 Інформація підготовлена для розміщення на сайті ДЮІ МВС України.

 

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09

Доцент кафедри  господарсько – правових

дисциплін, Гузенко Олена

 

Real time web analytics, Heat map tracking