Шановний Тарасе Івановичу!

У цей радісний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ви - справжній лідер, талановитий учений, мудрий наставник, душевна і щира людина. Ваш професіоналізм та наполеглива праця робить Ваш трудовий шлях справжнім прикладом для наслідування, а відданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили Вам повагу серед колег, студентів та курсантів.

Своєю самовідданою і плідною працею Ви щоденно формуєте якісний імідж вашого університету, робите вагомий внесок у розвиток освіти і науки краю, держави. Ваша життєва мудрість, справедливість і гострий розум стали запорукою поваги серед університетської спільноти.

Ваша принциповість, професійний досвід, почуття відповідальності, вірність обраній справі, добропорядність, працелюбність, чудові організаторські здібності забезпечили значних успіхів на посаді першого проректора Львівського державного університету внутрішніх справ.

Ви є автором понад 70 наукових та навчально-методичних праць.

Вам завжди вистачає послідовності та професійного сумління, щоб вірно служити Закону, сміливо і непохитно відстоювати істину.

Мудрість, доброту, справедливість та щирість Вашої душі знає кожен, хто хоч раз мав нагоду разом працювати чи спілкуватися.

Шановний Тарасе Івановичу!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, благополуччя і радості, професійних успіхів та життєвої наснаги. Хай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, а вірними супутниками долі будуть непохитна воля та оптимізм. Хай наступні роки та майбутні дороги рясніють добрими справами, а кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking