Ознайомча практика курсантів вищих навчальних закладів, що належать до системи МВС України, є невід'ємною частиною навчально-виховного процесу як важливий етап професійного становлення майбутнього поліцейського. Вона відіграє неабияку роль в ознайомленні з роботою органів Національної поліції, оскільки покликана максимально прискорити адаптацію майбутніх випускників до практичної діяльності, пробудити у них інтерес і бажання працювати у відповідних органах Національної поліції.

З цією метою 18 червня курсанти другого курсу факультету №1 підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Донецького юридичного інституту приступили до практики у відділеннях поліції м. Кривий Ріг.

Практичній складовій у навчальному процесі приділяється велика увага в Донецькому юридичному інституту МВС України. Майбутні правоохоронці повинні під час навчання оволодіти як теоретичними, так і практичними навичками.

Під час проходження практики разом з досвідом курсанти успадковують і повагу до традицій, що відіграє значну роль у формуванні особистості поліцейського та духовному єднанні працівників МВС різних поколінь. А в поєднанні з високим рівнем знань, отриманих в Донецькому юридичному інституті, традиції і досвід турботливих наставників дають змогу в сучасних умовах виховувати високоякісного працівника, що з гордістю носитиме офіцерські погони і звання працівника поліції.

Безумовно, проходження ознайомчої практики сприяє психологічній адаптації курсантів до майбутньої роботи в Національній поліції та утвердження мотивації подальшого навчання, вихованню у них високих моральних якостей правоохоронця, почуття відповідальності і належного ставлення до майбутньої професійної діяльності та готовності до дій в оперативно-службових ситуаціях.

  • 01
  • 04
  • 01
  • 04

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків

ДЮІ МВС України

Real time web analytics, Heat map tracking