Прийміть наші найщиріші вітання з 45-річним Ювілеєм від Днем народження!

Власним прикладом Ви надихаєте молодь на визначення амбітних цілей і наполегливість  в їх досягненні. Бездоганне знання справи, відданість їй, висока освіченість і культура, прекрасні людські якості є Вашим безцінним надбанням, запорукою  успіхів, авторитету та шани серед людей.

Ваш професіоналізм та наполеглива праця зробили вагомий внесок у розвиток юридичної освіти і науки, що робить Ваш трудовий шлях справжнім прикладом для наслідування, а відданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили повагу колег та студентів, курсантів.

Ваша життєва мудрість, справедливість і гострий розум стали запорукою поваги серед університетської спільноти. Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант, волю та силу.

Шановна Ольго Михайлівно!

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Хай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові перспектив! Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking