Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Виш-переселенець підтримав Лазаренко Сергій Жоржийович - перший заступник голови Антикорупційного комітету України
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.8%Ukraine Ukraine
4.6%Kuwait Kuwait
4.4%United States United States
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 11
Вчора: 1384
Цього тижня: 11
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 10896
Минулого місяця: 12875
Всього: 1374771


Виш-переселенець підтримав Лазаренко Сергій Жоржийович - перший заступник голови Антикорупційного комітету України

Науковці України – надійна опора та дієва підтримка у вирішенні питання щодо формування фонду бібліотеки вишу-переселенця навчальною та науковою літературою.

Днями ми отримали літературу від Лазаренка Сергія Жоржийовича -  першого заступника голови Антикорупційного комітету України, доктора юридичних наук, доктора біоенергоінформаційних наук, доктора космоеніопсихології, професора, академіка Міжнародної академії інформатизації і Міжнародної академії проблем безпеки, оборони правопорядку. Сергій Жоржийович має почесні звання «Заслужений юрист України», «Народний посол України», «Герой праці», гетьман Союзу козацьких організацій України, генерал козацтва України, генерал армії СЕБ.

Життєве кредо: «Шлях до людей – серцем, надією і любов’ю, до знання – розумом і волею, до справи – професіоналізмом, до Бога – душею та вірою».

Сергій  Жоржийович родом з міста Макіївки Донецької області. Працював у прокуратурі Донецької області. У 1991 році, працюючи прокурором району, Сергій Жоржийович був обраний депутатом Донецької міської ради і став наймолодшим та єдиним у державі прокурором району, що був одночасно обраний ще й депутатом міської ради. З цього часу постійно поєднує громадську і наукову діяльність та державну службу.

Коло наукових інтересів Сергія Жоржийовича різнопланове. Виступає автором наукових розробок у сфері розслідування і розкриття злочинів проти особи з застосуванням методик впливу польових енергій, а також практичних досліджень у сфері приватизації і корпоративного управління.

Вийшов друком навчально-методичний посібник «Прояви корупції в системі освіти: запобігання та протидія», де серед членів авторського колективу Лазаренко Сергій Жоржийович.

У навчально-методичному посібнику викладено сутність антикорупційного законодавства та шляхи реалізації антикорупційної політики в Україні з урахуванням нових антикорупційних законів, зокрема, Закону України «Про вищу освіту»; запропоновано систему знань і вмінь, які забезпечують здатність запобігати виникненню корупційних діянь, протидіяти проявам корупції та усувати наслідки правопорушень, пов’язаних з корупцією у сфері освіти.

У посібнику порушуються питання корупції, як суспільно небезпечного явища, основні напрямки державної антикорупційної політики. Розглянуто заходи, спрямовані на запобігання та протидію корупції.

Книга двомовна – матеріал викладено українською та англійською мовами.

Посібник актуальний та корисний. В площині освітнього процесу у нашому навчальному закладі книга знайде застосування в професійно орієнтованих дисциплінах підготовки працівників Національної поліції та юристів-правників.

До дня заснування навчального закладу (28 квітня) в інституті оголошено акцію «Подаруй книгу вишу-переселенцю». Приємно відзначити, що до акції долучаються не тільки співробітники інституту, а й ті свідомі громадяни нашої держави, кому небайдужа доля вишу-переселенця, доля юридичної освіти. Сергій Жоржийович одним із перших у межах акції підтримав вищий навчальний заклад зі специфічними умовами навчання.

Література, передана заслуженим юристом України, стане надійним помічником в оволодінні знаннями майбутнім юристам.

Мета колективу інституту – 100 тисяч примірників до дня заснування навчального закладу. Суспільними зусиллями нам вже вдалося зібрати понад 76  тисяч примірників. Завдяки порозумінню, підтримці та дієвій допомозі наших друзів, впевнені, нам вдасться здолати будь-які перешкоди.

Щиро дякуємо шановному Сергію Жоржийовичу за увагу до нашого навчального закладу, за допомогу у поповненні фонду загальної бібліотеки виданням, що розкриває сутність антикорупційного законодавства та шляхи реалізації антикорупційної політики в Україні, що ставить на меті формування здатності кожного громадянина запобігати виникненню корупційних діянь, протидіяти проявам корупції й усувати наслідки правопорушень, пов’язаних із корупцією у сфері освіти.

 

Колектив загальної бібліотеки

 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval