Шановний Денисе Ігоровичу!

Прийміть найтепліші слова вітання з нагоди Вашого Ювілею!

У цей святковий день колектив Донецького юридичного інституту щиро пишається Вами як справжнім професіоналом своєї справи, як успішним випускником навчального закладу, якого у 2010 році заслужено занесли до Книги Пошани випускників ДЮI.

Ви обрали не легку, але таку почесну місію – стати на шлях служіння українському народові і, здобувши неоціненний досвід практичної роботи в органах МВС, пропрацювавши оперуповноваженим сектору карного розшуку Волноваського РВ ГУМВС України в Донецькій області, натепер сумлінно і самовіддано працюєте на благо розвитку і процвітання рідного вишу. Ви гордо, і найголовніше свідомо залишаєтеся патріотом рідного навчального закладу за новим місцем його дислокації.

Ваша стрімка кар’єра у стінах рідного навчального закладу варта захоплення: заступник начальника курсу з виховної та соціальної роботи факультету кримінальної міліції, заступник начальника відділу організації служби, начальник відділу організації служби, начальник відділу кадрового забезпечення. Натепер Вам довірено поважну, але вкрай відповідальну посаду проректора Донецького юридичного інституту МВС України, а притаманні Вам наполегливість, щира людяність, порядність, відкритість є саме тими достойними рисами, якими Ви оперуєте, обіймаючи посаду. Завдяки Вашій сумлінності та самовідданості, таланту керівника та організатора, високому професіоналізму та щирій людяності i шляхетній порядності Ви кожного дня примножуєте успіхи рідного вишу-переселенця у місті Маріуполі.

Окрім того Ви знаходите час займатися науковою діяльністю, де значної уваги приділяєте роботі над дисертаційним дослідженням на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук, підтвердженням чого є авторство у понад 16 наукових праць, у тому числі навчально-практичного посібника «Психолого-педагогічне супроводження навчально-виховного процесу курсантів вишів МВС України».

Як творча, ініціативна та всебічно розвинена особистість, яка постійно прагне до самовдосконалення, Ви не лишаєтесь на досягнутому, свідченням чого є закінчення у 2012 році магістратури Національної академії внутрішніх справ, а у 2016 році – ПАТ «ВНЗ  «Міжрегіональна Академія управління персоналом», де успішно опанували спеціальність «Фінанси і кредит».

Сьогодні Ви перебуваєте в розквіті своїх сил, а гідні напрацювання у сфері науки та досвід практичної діяльності і роботи на керівних посадах відкривають перед Вами найширші перспективи, які неодмінно буде реалізовано.

Шановний Денисе Ігоровичу!

Приміть слова найщирішої вдячності за той неоціненний внесок, який Ви вносите в історію успіхів Донецького юридичного інституту МВС України на рідній Донецькій землі. Ви є відмінним прикладом для сучасників вірного та самовідданого служіння українському народові. Бажаємо Вам невичерпної енергії та наснаги, нових здобутків, міцного здоров'я, життєдайної сили, злагоди й добробуту. Хай наступні роки та майбутні дороги рясніють добрими справами, а кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи!

 

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking