Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 26
Вчора: 295
Цього тижня: 26
Минулого тижня: 2596
Цього місяця: 8305
Минулого місяця: 13731
Всього: 1327426


Вітаємо професора кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету № 1, доктора юридичних наук Анатолія Федотовича Волобуєва з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Анатолію Федотовичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Притаманні Вам неабиякий професіоналізм, працелюбність, цілеспрямованість, відповідальність, щира людяність та порядність є саме тими достойними рисами, які стали запорукою глибокої поваги та авторитету до Вас серед наукової спільноти.

Детальніше...
 
Керівництво факультету № 1 привітало курсантів, що знаходяться у добовому наряді, з Великоднем
Про інститут - Новини

Великдень – найдавніше християнське свято, яке містить у собі не лише релігійний зміст, але й воз’єднання сім’ї. Традиційно діти приїжджають на Великдень до батьків. У родинному колі зустрічають Свято і курсанти Донецького юридичного інституту МВС України.

Але не всім пощастило святкувати у сімейному колі. Дехто на Великдень заступив в добовий наряд. Але керівництво інституту не залишило їх без уваги. Так, відповідальний по інституту, декан факультету №1, полковник поліції Михайлов Руслан Іванович, з самого ранку приїхав до навчально-виховного комплексу, щоб привітати курсантів з Великоднем.

Детальніше...
 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту МВС України, професора Віктора Бесчастного зі світлим Христовим Воскресінням
Про інститут - Новини

Дорогі колеги, друзі!

ректор Донецького юридичного інституту МВС України, професор Віктор Бесчастний

Великдень – найважливіше свято для кожної православної людини. Це символ безсмертя людської душі і незворотності Божественної волі. Своїм вчинком Христос подарував шанс на порятунок навіть самому заблукалому грішникові. Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов'ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі надії й сподівання на добру долю.

Я вдячний кожному за те, що разом з вами ми творимо богоугодну справу – формуємо нове покоління свідомих громадян, покликом долі яких є слідування Закону, в основу якого лежать основні Божі заповіді.

Хочу побажати кожному Вам допомоги Божої, міцності духу, сердечного тепла, пасхального тріумфу, посмішок добрих осіб, здоров'я близьким, тепла дому, трепетної радості, благодаті, милості, душевного просвітління. Нехай цей чарівний, радісний і священний день принесе добробут вашим сім’ям та багато залізного і міцного здоров’я, непохитної віри, добра, любові! Шануйте православні традиції наших предків і вчіться у них мудрості. Нехай ваше життя буде таким же весняним, безтурботним і радісним, як цей день світлого Христового Воскресіння!

Зі світлим святом Воскресіння Христового!

Христос воскрес!

 

З повагою

ректор Донецького юридичного інституту МВС України,

професор Віктор Бесчастний

 
Привітання з Великоднем від Міського голови міста Маріуполя Вадима Бойченка
Про інститут - Новини

 
Привітання з Великоднем від ректора Національної академії внутрішніх справ В.В. Чернея
Про інститут - Новини

 
Привітання з Великоднем від колективу навчально-наукового інституту права
Про інститут - Новини

 
Привітання з Великоднем від колективу Видавничого дому КОНДОРУ
Про інститут - Новини

 
Свято спорту та здоров’я провели у Донецькому юридичному інституті
Про інститут - Новини

Спорт, що представляє головне джерело сили і здоров’я, розвиває сміливість, рішучість, прищеплює почуття команди, дисципліни, а головне - волю до досягнення мети.

Напередодні Всесвітнього дня здоров’я викладачами кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету №1 в спортивній залі навчального корпусу факультету були проведені спортивні змагання.

Участь у цих змаганнях взяли збірні команди студентів факультету №3 та від кожного навчального взводу курсантів 2016 та 2017 року набору Донецького юридичного інституту МВС України. Командам були запропоновані цікаві, іноді дуже непрості конкурси, де потрібно було проявити витривалість і силу, а також свої спортивні здібності та навички. Програма змагань була досить насиченою та складалася з чотирьох видів: стрибки через скакалку; згинання та розгинання рук в упорі лежачи; комплексна силова вправа (КСУ); гирьовий спорт.

Детальніше...
 
Великдень: історія назви свята, звичаї і традиції святкування в Україні
Про інститут - Новини

Великдень — день, у який християни святкують Воскресіння Ісуса Христа, що сталося на третій день після його смерті, при чому день смерті вважається першим днем. Свято називають також Пасха або Паска. Вважається найважливішим християнським святом, котре виказує радість з приводу перемоги Божого Сина над Смертю та вічним Забуттям. У Воскресінні християни бачать підтвердження життя після смерті, що і є головним змістом святкування.

В Україні святкувати Пасху почали наприкінці першого тисячоліття, з приходом християнства. За біблійним сюжетом, Ісус Христос воскрес рано-вранці і це Воскресіння супроводжувалось великим землетрусом — ангел небесний відвалив камінь від дверей Гробу Господнього. На світанку жінки-мироносиці Марія Магдалина, Діва Марія, мати Якова та Соломія прийшли до гробу з пахощами, щоб обмастити тіло Ісуса, але побачили відвалений камінь і порожню труну. Тоді схвильованим жінкам з'явився ангел та сповістив про Воскресіння Господнє.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval